.@stavnCS o pierwszych wrażeniach z gry z xKacperskim: „Kacper naprawdę mi zaimponował [...] Może jedną rzeczą, której wciąż może się nauczyć, jest to, że choć mówi [podczas gry], to mógłby mówić jeszcze więcej, bo uważam, że to, co ma do powiedzenia, jest zawsze trafne”.
.@stavnCS on initial impressions of playing with xKacpersky: "Kacper has really impressed me [...] Maybe one thing he can still learn is, he talks [while playing] but he could talk even more, because what I think what he has to say is always good."