ETAP 3 NA MOIM PIERWSZYM MAJORZE, NIE MOGĘ BYĆ BARDZIEJ SZCZĘŚLIWY 🥳
Indywidualna katastrofa. Postaram się zrozumieć, co poszło nie tak i pokazać się z lepszej strony.
Nie chcę, żeby wszystko kręciło się wokół mnie, ale wyrzucili mnie z fnatic za delikatne ugryzienie butelki po spudłowaniu łatwego strzału (przy wyciszonym mikrofonie) podczas oficjala, gdybym zrobił coś takiego, to autentycznie podaliby mnie do sądu
bro hit the desk so hard they went into tech pause
Te techniczne pauzy i zmiany dysków SSD dały mi popalić, ciężko było o przyzwoity indywidualny występ po czymś takim. Cieszę się, że wygraliśmy; było kilka dobrych clutchy i ostre strzelanie ze strony drużyny.