Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#stewie2k
d3oo

Stara gwardia wraca do gry! Skład Stewie2ka oraz Skadoodle'a zagra w kwalifikacjach do BLAST Open Fall

Stara gwardia wraca do gry! Skład Stewie2ka oraz Skadoodle'a zagra w kwalifikacjach do BLAST Open Fall
Zdjęcie: PGL

Stara gwardia wraca do gry! Skład Stewie2ka oraz Skadoodle'a zagra w kwalifikacjach do BLAST Open Fall

Jeżeli chcecie trochę nostalgii, to koniecznie musicie obejrzeć otwarte kwalifikacje do BLAST Open Fall i śledzić poczynania zespołu Without, w którego składzie zobaczymy takich zawodników, jak: - Stewie2k - autimatic - Skadoodle - FaNg (testy) - steel (standin) Co kluczowe nie jest to jednorazowy projekt pod same kwalifikacje, bowiem Stewie2k w duecie z dwójką pozostałych Amerykanów trenuje już od dłuższego czasu, grając m.in. sparingi na inne zespoły. Warto zaznaczyć, że sam steel jest jedynie standinem, bowiem nominalnie w składzie występować będzie Brehze, który jednak obecnie jest na wakacjach.

0
#tak
d3oo

G2 otwarte na sprzedaż tAka

G2 otwarte na sprzedaż tAka
Zdjęcie: ESL

G2 otwarte na sprzedaż tAka

G2 planuje wypuścić w świat kolejnego ze swoich zawodników z akademii. Po tym, jak Klimentii "kl1m" Krivosheev świetnie sprawdził się na poziomie tier1/tier2 w barwach MIBR, szanse na wejście na wyższy poziom ma także otrzymać obecna gwiazda G2 Ares, czyli Vilius "tAk" Keserauskas. Taką informację podał portal HLTV. 21-latek może pochwalić się obecnie ratingiem na poziomie 1,15, biorąc pod uwagę ostatnie trzy miesiące i 88 map, które rozegrał. Co więcej Litwin zastępował również nieobecnego huNtera w głównym składzie podczas IEM Rio, gdzie G2 pokonało Gentle Mates i 3DMAX, a nawet urwało jedną mapę Vitality, by ostatecznie jednak przegrać mecz o wejście do play-offów ze Spirit. Na ten moment brak konkretnych informacji, kto potencjalnie mógłby wykupić tAka z G2.

0
#insani
d3oo

Wszystko wskazuje, że insani pozostanie w MIBR na nowy sezon

Wszystko wskazuje, że insani pozostanie w MIBR na nowy sezon
Zdjęcie: ESL

Wszystko wskazuje, że insani pozostanie w MIBR na nowy sezon

Legacy w ostatnich miesiącach intensywnie pracowało, aby pozyskać największą gwiazdę MIBR - Felipe "insaniego" Yujia, ale jak donosi serwis Dust2. br, wszystkie rozmowy na ten temat utknęły w martwym punkcie. Brazylijczyk postanowił bowiem pozostać w MIBR przynajmniej do grudnia 2026 roku, czyli do dnia zakończenia kontraktu. Jednocześnie Made in Brazil chciałoby przedłużyć kontakt z zawodnikiem, lecz on sam pozostaje póki co sceptyczny, co do tego pomysłu. Dust2.br donosi również, że MIBR pracuje nad sprowadzeniem nowego snajpera. Faworytem brazylijskiej organizacji według informacji portalu jest Lucas "nqz" Soares.

0
#hooxi
d3oo

HooXi: Jedynym pozytywem, jaki można teraz wyciągnąć, jest fakt, że dotarliśmy do finału, nie grając nawet tak dobrze, jak wiemy, że potrafimy

@HooXiCSGO

Porażka boli. Oni zagrali tak, żeby wygrać i pokazali świetną formę indywidualną, my natomiast graliśmy tak, żeby nie przegrać. Jedynym pozytywem, jaki można teraz wyciągnąć, jest fakt, że dotarliśmy do finału, nie grając nawet tak dobrze, jak wiemy, że potrafimy. Dzięki za wsparcie dla wszystkich naszych fanów i gratulacje @FUTesportsgg

Sucks to suck. They played to win and showed up individually, we played not to lose. Only positive to take away right now is that we made it to the final without playing as well as we know we can. Thanks for the support to all our fans and congratulations @FUTesportsgg

660
0
+2
Tagi:#hooxi#twitter#astralis#fut#pglbucharest