Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#stewie2k
d3oo

Stara gwardia wraca do gry! Skład Stewie2ka oraz Skadoodle'a zagra w kwalifikacjach do BLAST Open Fall

Stara gwardia wraca do gry! Skład Stewie2ka oraz Skadoodle'a zagra w kwalifikacjach do BLAST Open Fall
Zdjęcie: PGL

Stara gwardia wraca do gry! Skład Stewie2ka oraz Skadoodle'a zagra w kwalifikacjach do BLAST Open Fall

Jeżeli chcecie trochę nostalgii, to koniecznie musicie obejrzeć otwarte kwalifikacje do BLAST Open Fall i śledzić poczynania zespołu Without, w którego składzie zobaczymy takich zawodników, jak: - Stewie2k - autimatic - Skadoodle - FaNg (testy) - steel (standin) Co kluczowe nie jest to jednorazowy projekt pod same kwalifikacje, bowiem Stewie2k w duecie z dwójką pozostałych Amerykanów trenuje już od dłuższego czasu, grając m.in. sparingi na inne zespoły. Warto zaznaczyć, że sam steel jest jedynie standinem, bowiem nominalnie w składzie występować będzie Brehze, który jednak obecnie jest na wakacjach.

+4
#tak
d3oo

G2 otwarte na sprzedaż tAka

G2 otwarte na sprzedaż tAka
Zdjęcie: ESL

G2 otwarte na sprzedaż tAka

G2 planuje wypuścić w świat kolejnego ze swoich zawodników z akademii. Po tym, jak Klimentii "kl1m" Krivosheev świetnie sprawdził się na poziomie tier1/tier2 w barwach MIBR, szanse na wejście na wyższy poziom ma także otrzymać obecna gwiazda G2 Ares, czyli Vilius "tAk" Keserauskas. Taką informację podał portal HLTV. 21-latek może pochwalić się obecnie ratingiem na poziomie 1,15, biorąc pod uwagę ostatnie trzy miesiące i 88 map, które rozegrał. Co więcej Litwin zastępował również nieobecnego huNtera w głównym składzie podczas IEM Rio, gdzie G2 pokonało Gentle Mates i 3DMAX, a nawet urwało jedną mapę Vitality, by ostatecznie jednak przegrać mecz o wejście do play-offów ze Spirit. Na ten moment brak konkretnych informacji, kto potencjalnie mógłby wykupić tAka z G2.

0
#insani
d3oo

Wszystko wskazuje, że insani pozostanie w MIBR na nowy sezon

Wszystko wskazuje, że insani pozostanie w MIBR na nowy sezon
Zdjęcie: ESL

Wszystko wskazuje, że insani pozostanie w MIBR na nowy sezon

Legacy w ostatnich miesiącach intensywnie pracowało, aby pozyskać największą gwiazdę MIBR - Felipe "insaniego" Yujia, ale jak donosi serwis Dust2. br, wszystkie rozmowy na ten temat utknęły w martwym punkcie. Brazylijczyk postanowił bowiem pozostać w MIBR przynajmniej do grudnia 2026 roku, czyli do dnia zakończenia kontraktu. Jednocześnie Made in Brazil chciałoby przedłużyć kontakt z zawodnikiem, lecz on sam pozostaje póki co sceptyczny, co do tego pomysłu. Dust2.br donosi również, że MIBR pracuje nad sprowadzeniem nowego snajpera. Faworytem brazylijskiej organizacji według informacji portalu jest Lucas "nqz" Soares.

-1
#vitality
d3oo

ash o Vitality: Najbardziej imponuje mi ich niesamowita konsekwencja w systemie MR12

@ashhhcs

To, co najbardziej imponuje mi w dominacji Team Vitality, to ich niesamowita konsekwencja w systemie MR12. Ich fundamenty gry są niewiarygodne – myślę, że w meczu przeciwko Parivision nie zagrali nawet blisko swojego szczytowego poziomu, a mimo to wygrali 2:0. W systemie MR15 zazwyczaj wygrywała drużyna po prostu lepsza. W MR12 uważam, że zwycięstwa są znacznie trudniejsze, bo wypada tyle rund „full buy”, gdy przegrasz pistoletówkę lub dasz się zaskoczyć rundzie „force”. Mimo to, w ostatnich trzech turniejach ich bilans map wynosi 35-3 – to jest autentycznie nieprawdopodobne. I do tego ich jedyny zawodnik, który nie zdobył nagrody HLTV za swoją rolę, zaczyna rok w taki sposób... wow.

The weird thing that impresses me most about the @TeamVitality dominance is that they're able to be this consistent when it's MR12. Their fundamentals are unbelievable, I think against Parivision they didn't play anywhere close to their top level but somehow they still win 2-0 In MR15 usually the best team wins, in MR12 I think it's much harder to win with so many buy rounds taken out of the equation when you lose the pistol rounds or against a force buy. Yet they are 35-3 in maps over their last 3 tournaments, its genuinely incredible And then their only player to not win a HLTV award in his role starts the year off like this... wow

818
16
+4
Tagi:#vitality#ash#twitter#blastrotterdam