Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#coldzera
d3oo

Którzy gracze radzili sobie najlepiej na Cache'u w CS:GO?

@smartbackwards

Cache wraca! Ostatni raz, kiedy grano na niej podczas turnieju rangi MVP, miało to miejsce w maju 2019 roku, na IEM Sydney. Oto 8 najlepszych zawodników pod względem siły ognia – dwóch z pierwszej czwórki wciąż aktywnie rywalizuje na profesjonalnej scenie! Poniżej analiza pierwszej czwórki.

425
8
@smartbackwards

coldzera – dobry we wszystkim. Częściowo dzięki temu, że miał TACO do wymieniania się fragami, ale wygrywał więcej pojedynków, niż oczekiwano, w każdej klasie broni i po obu stronach mapy. Najbardziej imponującym osiągnięciem było wygranie 59% pojedynków karabinowych po stronie atakującej (oczekiwany wskaźnik zwycięstw wynosił 49% przy dużej próbie). RpK – "Le Tank" był bestią na Cache'u i robił to tylko w rundach, które miały znaczenie – zapewnił +40,7 zabójstw powyżej oczekiwań (EEK) z karabinem w ręku i -4,1 z resztą broni (pistolety, SMG). NiKo – Pamiętasz jakiś klip z NiKo z Deagle'em? Bardzo możliwe, że wydarzył się właśnie na tej mapie. Jego historia to wyjątkowa gra z ulepszonymi pistoletami – wygrywał 43% pojedynków z ulepszonym pistoletem w ręku, podczas gdy oczekiwano od niego wygrania zaledwie 33% – co wygenerowało 22 zabójstwa powyżej średniej dla profesjonalisty na Cache'u! Twistzz – jeden z najlepszych graczy pistoletowych na Cache'u. Miał współczynnik K/D 2.0 z Glockiem na mapach w mojej bazie danych, będąc dodatkowo na +5 po stronie broniącej. Ponownie, świetne statystyki z ulepszonymi pistoletami: 40% skuteczności po stronie CT przeciwko karabinom i solidne 3-0 przeciwko AWP (uwaga: byłem zaskoczony, że nie miał jeszcze tatuaży w Liquid, kiedy robiono mu zdjęcie). Zaobserwuj mnie, aby zobaczyć więcej analiz statystycznych z przeszłości! Mam nadzieję, że znajdę czas, aby przyjrzeć się snajperom, temu jak często atakowano każdy z site'ów i dlaczego środek był taki ważny, kto był dobrym "kotwicą"... będzie mnóstwo zabawy, więc jeśli nie zaobserwujesz, ominie Cię to!

34
0
0
#s1mple
d3oo

s1mple powinien zgodzić się na obniżkę pensji i dołączyć do lepszej drużyny?

@Thorin

Nie dziwię się graczom takim jak s1mple czy Ronaldo, że chcą ogromnych zarobków, bo na nie zapracowali i wymaga tego ich status, ale dziwi mnie, że nie są gotowi na obniżkę pensji, by grać w drużynie, która może walczyć o najwyższe cele i powiększać ich kolekcję pucharów.

I don't blame players like s1mple and Ronaldo for wanting enormous wages, because they've earned them and their status demands as much, but it is wild to me they aren't willing to take a hit to be on a team that can contend and extend their trophy count.

246
1
+13
Tagi:#s1mple#twitter#throin#bcgame