Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#themongolz
d3oo

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

Zdjęcie: EWC

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

„Słowo "Sayonara", dosłownie oznacza "skoro tak musi być", jest najpiękniejszym ze wszystkich pożegnań, jakie słyszałam. W przeciwieństwie do "Auf Wiedersehen" czy "Au revoir", nie próbuje oszukiwać samego siebie żadnym brawurowym "do zobaczenia", żadnym środkiem uspokajającym mającym odroczyć ból rozstania. Nie unika problemu jak krzepkie, mrugające okiem "Farewell". "Farewell" to pożegnanie ojca. Brzmi: "Idź w świat i dobrze sobie radź, mój synu". To zachęta i napomnienie. To nadzieja i wiara. Ale pomija ono znaczenie chwili; o samym rozstaniu nie mówi nic. Ukrywa emocje. Mówi zbyt mało. Podczas gdy "Good-by"– Bóg z tobą oraz "Adios" mówią zbyt wiele. Próbują pokonać dystans, niemal go zanegować. "Good-by" to modlitwa, donośny krzyk. Nie wolno ci odejść – nie zniosę tego, że odchodzisz! Ale nie odejdziesz sam, bez opieki. Bóg będzie z tobą. Jego ręka będzie nad tobą, a nawet – pod spodem, ukryta, ale obecna, niepoprawna – Będę z tobą; będę cię obserwować – zawsze. To pożegnanie matki. Ale "Sayonara" nie mówi ani za wiele, ani za mało. To prosta akceptacja faktu. Całe zrozumienie życia kryje się w jego ograniczeniach. Wszystkie emocje, żarzące się w ukryciu, są skumulowane za nim. Ale ono nie mówi nic. To naprawdę niewypowiedziane pożegnanie, uścisk dłoni, "Sayonara”. Anne Morrow Lindbergh "Północ do Orientu”

Źródło: X
+3
#colognemajor
d3oo

Statystyki oglądalności IEM Cologne Major

0
#faze
TombStone

ESL podjęło jedyną właściwą decyzję w sprawie składu FaZe?

@messioso

Ciekawa sytuacja. Przede wszystkim, uznanie dla @ESLCS za to, że faktycznie trzymają się swoich zasad i je egzekwują. @BLASTPremier, wiem, że macie teraz nowe kierownictwo, ale to dla was lekcja do wyciągnięcia/utrwalenia. Skład drużyny jest w 100% i bezsprzecznie obowiązkiem drużyny, aby go utrzymywać i zapewniać, że spełnia on zasady i wymogi turnieju, a przybycie z zamiarem gry składem, który nie spełnia tych wymogów, leży w 100% po stronie FaZe. Jestem pewien, że ESL nie miało zamiaru wciągać FaZe w żadną pułapkę, aby zmusić ich do poddania meczu walkowerem. ESL nie czerpie żadnych korzyści z tego, że mecz G2 vs FaZe się nie odbędzie, to spotkanie o randze playoff w początkowej fazie systemu szwajcarskiego. Jestem pewien, że ESL przyjrzy się wewnętrznym procedurom, aby zobaczyć, jak „pozwolili” (ponownie, to odpowiedzialność FaZe, nie ESL), aby FaZe dotarło tak blisko meczu – zakładam, że podczas wczorajszych przygotowań medialnych i konfiguracji dysków SSD – bez tego, by ktoś z ich zespołów zarządzających graczami lub turniejem zasygnalizował, że mogą mieć nieuprawniony skład i z nimi o tym porozmawiał. Wyobrażam sobie, że na przykład rain zdążyłby dotrzeć na czas, gdyby zostało to wychwycone wczoraj.

Interesting situation. First and foremost, credit to @ESLCS to actually sticking to their rules and enforcing it. @BLASTPremier I know you've got some new management now but a lesson to be learned/reinforced here for you. A teams roster is 100% unequivocally the teams responsibility to maintain and ensure it meets the tournament rules and requirements and to arrive with intent to play with a roster that doesn't meet those requirements is 100% on FaZe. I am sure ESL had no intention of luring FaZe into some kind of trap to make them forfeit. ESL gets no benefit from not having G2 vs FaZe played out it's a playoff billing match in the opening phase of swiss. I am sure ESL will be looking at some processes internally on how they "let" (again, it's FaZe's responsibility, not ESL's) FaZe get so close to the match - I assume through media and SSD setup yesterday - without someone from their player or tournament management teams flagging they may have an ineligible roster and to talk to them about it. I imagine rain could have made it in time if caught yesterday for example.

@ESLCS

#ESLProLeague S22 Update: @FaZeClan have decided to forfeit today's match against @G2CSGO. @FURIA vs. @3DMAXGaming will instead be the match featured on the main broadcast at 18:00 CEST.

#ESLProLeague S22 Update: @FaZeClan have decided to forfeit today's match against @G2CSGO. @FURIA vs. @3DMAXGaming will instead be the match featured on the main broadcast at 18:00 CEST.

596
14
@poopdealer_cs

Uważam za bardzo niedorzeczne, że zostało to zakomunikowane między Faze a Esl zaledwie na kilka godzin przed ich meczem, mimo że transfer -rain +twistz został upubliczniony miesiąc temu (a, bądźmy szczerzy, była to największa informacja transferowa ostatniego miesiąca).

I find it very silly that this was only communicated between Faze and Esl just hours before their match, despite the -rain +twistz trade being made public a month ago (and, lets be real, was the biggest trade news of the past month)

4
0
@messioso

FaZe zgłosiło wcześniej uprawniony, pięcioosobowy skład podstawowy. Następnie przystąpiło do gry bez jednego z zawodników. Zadaniem ESL nie jest codzienne ściganie drużyn z pytaniami, czy zmieniły swój skład. Obowiązkiem drużyny jest przeczytanie i zrozumienie regulaminu oraz zamiar gry w uprawnionym składzie.

FaZe submitted an eligible 5 player starting roster previously. Then arrived to play without one. It's not ESL's job to chase teams on a daily basis asking if they changed their roster or not. It's a teams job to read and understand the rules and intend to play with an eligible

27
0
+12
Tagi:#faze#epl#rain#messioso