Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#olimp
d3oo

olimp: Za nami bardzo intensywne pół roku i mnóstwo rozegranych meczów online. To był ciężki okres, ale wierzę, że od tego momentu może być już tylko lepiej

@olimpxDD

Mega szkoda tego turnieju. Wchodziliśmy na niego w dobrej formie, przepracowaliśmy bardzo ciężki okres razem ze sk1tem i czuliśmy, że możemy powalczyć o naprawdę zajebisty wynik. Wczoraj sami utrudniliśmy sobie życie, robiąc ogromny throw na Echo na Mirage. Dzisiaj po prostu zabrakło wszystkiego, trafiliśmy na lepszą drużynę i musimy to zaakceptować. Za nami bardzo intensywne pół roku i mnóstwo rozegranych meczów online. To był ciężki okres, ale wierzę, że od tego momentu może być już tylko lepiej. Spodziewajcie się jeszcze mocniejszej wersji Walczaków po tym LAN-ie. Widzę też sporo pytań dotyczących naszej przyszłości i organizacji. Mamy kilka propozycji, ale nie chcemy podejmować pochopnych decyzji ani rzucać się na pierwszą “dobrą ofertę”. Czekamy na projekt, który zapewni nam odpowiedni komfort, dobre warunki i możliwość regularnych wyjazdów na LAN-y, bo właśnie tego potrzebujemy najbardziej. Indywidualnie był to dla mnie zdecydowanie najgorszy turniej pod względem strzeleckim. Myślę, że za bardzo skupiłem się na prowadzeniu zespołu z nowym zawodnikiem, przez co ucierpiała moja gra. Nie szukam jednak wymówek - wyciągnę wnioski i wrócę silniejszy jak na każdym poprzednim LANie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali i trzymali za nas kciuki. Przepraszam, że tym razem Was zawiedliśmy. Obiecuję, że wrócimy mocniejsi i jeszcze pokażemy, na co nas stać. ❤️

171
5
+2
#s1mple
TombStone

s1mple skomentował bana od ukraińskiej federacji. "Ich zdanie nic nie znaczy"

@trcsespor

Ukraińska Federacja Esportu poinformowała o zbanowaniu na rok wielu ukraińskich graczy, wśród których znalazł się m.in. s1mple, podając różne powody tej decyzji. Ukarani zawodnicy zostaną pozbawieni wsparcia ze strony federacji i nie będą mogli brać udziału w organizowanych przez nią turniejach. Oto wybrani ukarani gracze oraz powody decyzji: s1mple: za grę w jednym zespole z rosyjskim zawodnikiem electroNicem. zont1x: za grę w barwach Team Spirit, gdzie występują rosyjscy gracze. s1zzi: za grę w przeszłości dla Spirit Academy.

2.5K
43
@s1mpleO

Podwójne standardy dla pozostałych zawodników 😊 Osoby stojące za tą decyzją kompletnie nie rozumieją esportu i nic dla niego nie zrobiły, dlatego ich zdanie nic nie znaczy 🙂‍↔️

5.1K
112
+19
#SuperDraculaN
d3oo

Pary półfinałowe Super DracluaN

+3
#martinezsa
TombStone

MartinezSa wraca do Iberian Soul!

MartinezSa wraca do Iberian Soul!

MartinezSa wraca do Iberian Soul!

Hiszpański snajper, Antonio "MartinezSa" Martinez, oficjalnie dołączył do składu Iberian Soul, zamykając tym samym ich roster. To powrót do macierzystej drużyny po 18 miesiącach spędzonych w 9z. Co ciekawe, informacja zbiega się z doniesieniami o ustnym porozumieniu Iberian Soul z francuską organizacją Gentle Mates, co może oznaczać zmianę barw dla hiszpańskiej formacji. MartinezSa zajmie miejsce Renato "stadodo" Gonçalvesa, który w styczniu 2024 roku przeniósł się do KOI. Dzięki temu ruchowi Iberian Soul odtwarza skład Movistar Riders z 2023 roku, który triumfował na ESL Challenger Melbourne. Warto zaznaczyć, że Iberian Soul niedawno wzniosło się na 34. miejsce w globalnym rankingu VRS po zwycięstwie na Intel epic45. MartinezSa zadebiutuje w nowym/starym zespole już w tym tygodniu na turnieju Roman Imperium w Vila Nova de Gaia. Skład Iberian Soul prezentuje się następująco: Alejandro "alex" Masanet Alejandro "mopoz" Fernández-Quejo Cano Pere "sausol" Solsona Saumell David "dav1g" Granado Bermudo Antonio "MartinezSa" Martinez Eloy "deLonge" Suárez (trener)

+1
Tagi:#martinezsa#iberiansoul#gentlemates#transfery