Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#colognemajor
d3oo

FalleN: To smutne, ale jednocześnie cieszę się z sukcesu NiKo. Jest jak Messi wygrywający Mistrzostwa Świata

@TheCSTimes

FalleN po porażce w finale Majora w Kolonii z drużyną Falcons: „Trzeba im oddać zasługi za wygranie tego meczu, zagrali bardzo dobrze. Były to bardzo trudne spotkania. Patrząc bez analizy powtórek, zawsze trafiał się ten kluczowy moment, w którym coś nam uciekało, a nasze szanse na realne wygranie meczu stawały się coraz mniejsze. To smutne, ale jednocześnie cieszę się z sukcesu NiKo. Jest jak Messi wygrywający Mistrzostwa Świata – szczerze mówiąc, jest niesamowity w Counter-Strike’u. To trofeum, na którym najbardziej mu zależało, i udało mu się to w takim stylu... cóż można powiedzieć? Pokonali każdą drużynę, by wygrać ten turniej, zasłużyli na to. Mogę tylko pogratulować. Oczywiście jest mi smutno, że nam się nie udało, ale niezależnie od tego cieszę się z sukcesu NiKo i reszty chłopaków”. (za pośrednictwem @ESLCS x @stunna)

2K
39
+3
#major
TombStone

RMR-y były ciekawsze, niż rozszerzona forma Majora?

@neLendirekt

Czy to ja, czy jak dotąd nie czuję tego jak Majora?

Is it me or it doesn't really feel like a major so far?

511
5
@neLendirekt

Wielu z was porównywało to do RMR-ów. Nie zgadzam się, RM-y były ekscytujące, ponieważ stawką było wszystko. Nawet wielkie nazwiska musiały wygrywać. Więc tak, jest gorzej niż na RMR. Trochę się tego spodziewaliśmy, ale to dziwne i smutne, że zaczyna się major i nikt nie jest podekscytowany.

Many of you compared it to RMRs. I disagree tbh, RMR were exciting because everything was at stake. Even big names needed to win. So yeah, it's worse than RMR. We kinda expected it, but it's weird and sad seeing major starting and nobody's excited.

33
0
+17
Tagi:#major#blastmajor#austinmajor#rmr#nel