Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#m0nesy
d3oo

m0NESY po odejściu NiKo do Falcons chciał transferu do Cloud9. "To był mój wymarzony zespół"

Zdjęcie: ESL

m0NESY po odejściu NiKo do Falcons chciał transferu do Cloud9. "To był mój wymarzony zespół"

m0NESY: Na dwa lub trzy tygodnie przed Majorem w Szanghaju dowiedziałem się, że NiKo odejdzie. Kiedy zaczęliśmy grać razem powiedziałem sobie, że moim celem jest wygranie Majora wraz z nim. Później płakałem, ponieważ myślałem o jego odejściu, ale też dlatego, że odpadliśmy. To był najtrudniejszy moment w mojej karierze. Wtedy byłem też zainteresowany dołączeniem do innego zespołu. To było Cloud9. To był mój wymarzony zespół, ale oczywiście nie mogłem tego zrobić. NiKo: Był sfrustrowany. Nie zdawał sobie sprawy, że organizacja ma taką moc, że może go zablokować. m0NESY: Byłem mimo to bardzo skupiony na grze z G2 i na stworzeniu wspólnej historii, ale gdy minął rok podjąłem inną decyzję. NiKo: Po prostu nie wydawał się już szczęśliwy w G2.

Źródło: ESL
-4
#m0nesy
d3oo

Mało brakowało, a m0NESY porzuciłby CS-a już w młodzieńczych latach. "Z jakiegoś powodu nagle zacząłem lubić grać w Dotę bardziej niż w Counter-Strike'a"

Zdjęcie: BLAST

Mało brakowało, a m0NESY porzuciłby CS-a już w młodzieńczych latach. "Z jakiegoś powodu nagle zacząłem lubić grać w Dotę bardziej niż w Counter-Strike'a"

Oglądanie The International co roku z moim bratem było tradycją. Z jakiegoś powodu nagle zacząłem lubić grać w Dotę bardziej niż w CS-a. Miałem przyjaciela, z którym grałem online. Często graliśmy 1 na 1. Wygrałem z nim raz, drugi, a potem nagle mnie zablokował. Wtedy nie miałem już żadnych znajomych do gry w Dotę, więc zacząłem grać w CS-a z moimi kolegami ze szkoły.

Źródło: ESL
+3
#hunter
TombStone

G2 potwierdza problemy wizowie. Będzie trzech Polaków na serwerze!

@G2CSGO

Z powodu zbyt łatwej rywalizacji (problemy z wizą) huNter nie pojedzie na PGL Astana, dopóki nie zostanie to rozwiązane. Będziemy grać z TaZem jako naszym zastępcą w początkowych meczach 🫡🇵🇱

Due to the competition being too easy (VISA issues), huNter will not be travelling to PGL Astana until it's resolved. We will be playing with TaZ as our stand-in for the starting matches 🫡🇵🇱

229
6
@G2huNter

Kurwa nieee

170
1
@G2CSGO

GIF
37
0
+27
Tagi:#hunter#g2#taz#pglastana