Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#coldzera
d3oo

Którzy gracze radzili sobie najlepiej na Cache'u w CS:GO?

@smartbackwards

Cache wraca! Ostatni raz, kiedy grano na niej podczas turnieju rangi MVP, miało to miejsce w maju 2019 roku, na IEM Sydney. Oto 8 najlepszych zawodników pod względem siły ognia – dwóch z pierwszej czwórki wciąż aktywnie rywalizuje na profesjonalnej scenie! Poniżej analiza pierwszej czwórki.

425
8
@smartbackwards

coldzera – dobry we wszystkim. Częściowo dzięki temu, że miał TACO do wymieniania się fragami, ale wygrywał więcej pojedynków, niż oczekiwano, w każdej klasie broni i po obu stronach mapy. Najbardziej imponującym osiągnięciem było wygranie 59% pojedynków karabinowych po stronie atakującej (oczekiwany wskaźnik zwycięstw wynosił 49% przy dużej próbie). RpK – "Le Tank" był bestią na Cache'u i robił to tylko w rundach, które miały znaczenie – zapewnił +40,7 zabójstw powyżej oczekiwań (EEK) z karabinem w ręku i -4,1 z resztą broni (pistolety, SMG). NiKo – Pamiętasz jakiś klip z NiKo z Deagle'em? Bardzo możliwe, że wydarzył się właśnie na tej mapie. Jego historia to wyjątkowa gra z ulepszonymi pistoletami – wygrywał 43% pojedynków z ulepszonym pistoletem w ręku, podczas gdy oczekiwano od niego wygrania zaledwie 33% – co wygenerowało 22 zabójstwa powyżej średniej dla profesjonalisty na Cache'u! Twistzz – jeden z najlepszych graczy pistoletowych na Cache'u. Miał współczynnik K/D 2.0 z Glockiem na mapach w mojej bazie danych, będąc dodatkowo na +5 po stronie broniącej. Ponownie, świetne statystyki z ulepszonymi pistoletami: 40% skuteczności po stronie CT przeciwko karabinom i solidne 3-0 przeciwko AWP (uwaga: byłem zaskoczony, że nie miał jeszcze tatuaży w Liquid, kiedy robiono mu zdjęcie). Zaobserwuj mnie, aby zobaczyć więcej analiz statystycznych z przeszłości! Mam nadzieję, że znajdę czas, aby przyjrzeć się snajperom, temu jak często atakowano każdy z site'ów i dlaczego środek był taki ważny, kto był dobrym "kotwicą"... będzie mnóstwo zabawy, więc jeśli nie zaobserwujesz, ominie Cię to!

34
0
0
#teses
TombStone

TeSeS o reakcji po porażce w finale IEM Melbourne: Było naprawdę ciężko przez pierwsze pięć godzin, ale potem wypiliśmy kilka piw

TeSeS o reakcji po porażce w finale IEM Melbourne: Było naprawdę ciężko przez pierwsze pięć godzin, ale potem wypiliśmy kilka piw

TeSeS o reakcji po porażce w finale IEM Melbourne: Było naprawdę ciężko przez pierwsze pięć godzin, ale potem wypiliśmy kilka piw

To było... nie aż tak trudne. Było naprawdę ciężko przez pierwsze pięć godzin, ale potem wypiliśmy kilka piw, wszyscy razem porozmawialiśmy, spędzając czas, każdy myślał o rundach i o tym, jak to wyglądało z zewnątrz. Ten finał był naprawdę hajpowany, było tak wiele clutchy i momentów pełnych hajpu. Prawdopodobnie przeżyłem najbardziej hajpowy moment w całej mojej karierze podczas tego meczu, kiedy m0NESY wygrał 1 na 1 po trzyrundowym powrocie w dogrywce. Nigdy wcześniej nie byłem tak nahajpowany i po prostu zacząłem wspominać te sytuacje, a potem pomyślałem sobie: „Okej, to był kurewsko fajny mecz”, i to nie była tylko porażka. Tak, naprawdę irytująca, ale byłem bardziej nahajpowany niż smutny i chcę zabrać ten rodzaj hajpu ze sobą na następny turniej, a teraz chcę po prostu zrobić to tutaj.

Źródło: HLTV
+3
Tagi:#teses#Falcons#iemmelbourne