Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#zonic
d3oo

zonic Jestem zmęczony, jak każdy inny trener i zawodnik po długim sezonie

@zonic

Dla wyjaśnienia: tak, jestem zmęczony, jak każdy inny trener i zawodnik po długim sezonie. Robię to nieprzerwanie od 10 lat, z ciągłą presją zdobywania najważniejszych trofeów, i w głębi serca kocham to życie. W obecnym krajobrazie sceny VRS oznacza ogromną liczbę turniejów. W zeszłym roku zrobiłem statystyki dotyczące wiosennego sezonu 2025: Całkowita liczba dni kalendarzowych (od 3 stycznia do końca naszego sezonu, czyli 11 czerwca, kiedy odpadliśmy w Stage 2 na Majorze w Austin): 161 dni Dni w podróży: 126 dni Dni wolne (w przybliżeniu): 24 dni Dni w domu (w przybliżeniu): 35 dni Przy dwójce dzieci to trudny balans i jest to oczywiście coś, co muszę omówić z rodziną na 6–12 miesięcy przed ewentualnym negocjowaniem kolejnego kontraktu. Ślę dużo miłości.

279
9
0
#fer
TombStone

fer skrytykował FURIĘ: Gdybym ja był w tej drużynie, to już dawno bym kogoś wyrzucił

fer skrytykował FURIĘ: Gdybym ja był w tej drużynie, to już dawno bym kogoś wyrzucił

fer skrytykował FURIĘ: Gdybym ja był w tej drużynie, to już dawno bym kogoś wyrzucił

Nie potrafię wyjaśnić dlaczego, ale ci goście wciąż żyją jakby we śnie — tylko że nie ma już wyjścia. Nie było go już dawno, ale próbowali, i za to trzeba im oddać szacunek. Próbowali, trzeba im to przyznać. Gdybym ja był w tej drużynie, to już dawno bym kogoś wyrzucił — i pewnie dlatego nie jestem w żadnym teamie. Nie potrafię być w słabej drużynie, nie da się, to niemożliwe. Zostawać w tym zespole, bez warunków, w takiej sytuacji — nie da się. Ten team jest okropny. Na papierze wygląda świetnie, pięciu dobrych graczy. Ale problem w tym, że papier na wojnie nic nie znaczy. Ten projekt się skończył, nie ma już żadnego projektu. Byłem w Imperial, dawałem z siebie wszystko, ale to już od dawna nie działało z tymi zawodnikami. Jeśli grasz, żeby wygrywać, zmieniasz skład. Jeśli nie – odchodzisz. Nie możesz zostawać tam, gdzie nic nie działa. Ja porzucam tylko złe projekty. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć kogoś, kto by został (w FURII). Nie wiem, kto mógłby wejść i złapać jakiekolwiek połączenie z tym składem, bo żaden z tych pięciu nie gra dobrze. Nie możesz od razu wszystkich wyrzucić, bo wtedy musisz budować nowy team od zera. Ale możesz wywalić jednego, dwóch i spróbować innych – jak nie zadziała, zmieniasz znowu.

Źródło: dust2.com.br
+18
Tagi:#fer#furia