Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#pasha
TombStone

Diablo o pashy: Nie ma takiego czegoś jak e-sport

@Venek__

Diablo o Pashy, e-sporcie i "psuedo popularności" - Twoim rywalem będzie Jarosław Pasha Jarząbkowski. Dosyć popularna osoba w Polsce. Czy w ogóle znasz, kojarzysz czy jest to dla Ciebie kompletnie anonimowa postać? - Totalnie anonim. Tak można powiedzieć za przeproszeniem jakiegokolwiek innego faceta bym zobaczył na ulicy. Tak bym go porównywał. Ja trochę w świecie tak jakby Jarka, jeśli mogę tak powiedzieć. Czyli e-sport. Nie ma takiego czegoś jak e-sport. Uważam to jakbyśmy, nie wiem, e-rzucanie kamykami, prawda? A ci co rzucają kulą, albo dyskiem, albo szczepem, to ci to nie są sportowcy, tylko ci co rzucają sobie tutaj kamykami na przykład, albo wiele innych, jakby można powiedzieć, porównań, też takich stricte, jakby można powiedzieć, sportowych, tak? Ci co strzelają, nagle ci mieliby się równać co strzelają w komputerze i zabijają, przypuśćmy chodzą misję jakakolwiek inna i chodzą i zabijają i chodzę i kto więcej zabija to wygrywa. Nie, nie, nie. Dla mnie to jest trochę taka abstrakcja, jeśli chodzi o dzisiejsze czasy. Tych ludzi tak zwanych pseudo... pseudo popularnych. Chociaż słyszę, że Jarek spoko gość, nic do niego nie mam. Robi sobie to, co robi, dobrze się w tym czuje, bawi, a zarabia jakieś pieniądze z tego co też wiadomo.

284
4
-93
#kuben
owange

kuben: Trudna decyzja, ale ostatnie wyniki nie dawały nam nadziei

@kuben_tt

Trudna decyzja, ale ostatnie wyniki nie dawały nam nadziei. Dziękuję @Dychacs i @hadesCS2 za ostatnie kilka miesięcy, życzę wszystkiego najlepszego!

Tough decision, but recent results were not giving us many hopes. Thank you @Dychacs and @hadesCS2 for last few months, wish you all the best!

@ENCE

We welcome @somedieyoungCS and @podicsgo to the main roster 🔥 With that, @hadesCS2 and @Dychacs will move to the bench. 📰 https://t.co/4MzgxtIRnH

We welcome @somedieyoungCS and @podicsgo to the main roster 🔥 With that, @hadesCS2 and @Dychacs will move to the bench. 📰 https://t.co/4MzgxtIRnH

169
1
-12
Tagi:#kuben#ence#dycha#hades