Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+8
#g2
wujas

G2 przesadza z hype'owaniem m0NESY'ego?

@Thorin

Uwielbiam to, że G2 ma kandydata na G.O.A.T. w postaci NiKo, ale nigdy nie odnoszą się do niego jako takiego i zamiast tego skupiają się na hype'owaniu m0NESY'ego, który nie grał nawet dwa lata na tier 1, jako "baby G.O.A.T.".

Gotta love that G2 has a legit G.O.A.T. candidate in NiKo but they never reference him as such and instead focus on hyping m0NESY, who hasn't even played two years at tier one, as the "baby G.O.A.T."

0
0
+33
Tagi:#g2#thorin#m0nesy#niko#twitter