Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#cs2
owange

Według Jamesa Banksa CS2 do osiągnięcia sukcesu potrzebuje lepszego anti-cheata

@BanKsEsports

Powtarzałem to wiele razy na streamie, aby CS2 odniósł sukces w MM-ach i dla zwykłych fanów, musi mieć znacznie lepszego anti-cheata. W zeszłym tygodniu mieliśmy 2 mecze na streamie z aimbotterami, nieźle, biorąc pod uwagę, ile grałem, ale na niższych poziomach to musi być takie trudne.

I've been saying it a lot on stream, for CS2s success within MM and the casual fans we must have an improved, much better AC with the game. We had 2 games shown on stream with aimbotters laster week, not bad considering how much I've been playing but on the lower levels this must be so rough.

0
0
+19
Tagi:#cs2#jamesbanks