Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#nawrot
wujas

Polacy nie zaczęli podróży na Maltę w miłych okolicznościach

@nawrot_cs

Dobry start w Pro Lidze. Spóźniliśmy się na lot łączący z powodu problemów z samolotem, musimy zostać we Frankfurcie do jutra bez bagażu, ponieważ nie można go zabrać z samolotu, który miał być naszym łączącym. Życie jest dobre, bądź pozytywny!

Off to a good start in Pro League. Missed connection flight due to some starting łane issues, have to stay in Frankfurt till tomorrow without our luggage since you cant get it in connection flight. Life is good, stay positive !

0
0
+16
Tagi:#nawrot#9ine#epl#twitter