Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+8
#navi
owange

NAVI potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby pokazać do czego tak naprawdę zdolny jest nowy skład

@NER0cs

5-8. miejsce na GAMERS8 7-8. miejsce na IEM Cologne 4-6. miejsce na BLAST Premier Fall Groups Zwykle można ocenić zespół po 3 miesiącach, ale myślę, że w NAVI zmieniło się wystarczająco dużo, żeby byli wyjątkiem. Poza tym, czy naprawdę uczciwe jest oczekiwanie lepszych wyników niż te zaraz po zmianach?

Normally you can judge a team after 3ish months, but i do think enough has changed at NAVI they’re an exception Plus, is it really fair to expect better results than this out of the gate?

0
0
+16
Tagi:#navi#ner0