Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#g2
owange

G2 nie radzi sobie z najlepszymi, gdy zawodnicy nie wchodzą na wyżyny swoich umiejętności

@kassad

Heroic zagrało bardzo dobrze, nie ma co do tego wątpliwości. Ale to właśnie dzieje się z G2, gdy nie ma szalonych rund 2v4 i 200% indywidualnych umiejętności, nic nie może im pomóc. Mówię o tym od roku.

Heroic is playing very well, no doubt there. But this is what happens to G2 when there isn’t crazy 2v4 rounds and 200% individual performance, there is NOTHING to turn to. I talked about this for a year, fml.

216
2
+12
Tagi:#g2#kassad#heroic#iemdallas