Sponsor serwisuEtoto
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#jamesbanks
owange

James Banks o Guild Eagles: To historia underdoga i marzenia, które stały się rzeczywistością

@BanKsEsports

Niezależnie od ostatnich wyników, to, co ta drużyna zrobiła przed podpisaniem kontraktu, było imponujące. 5 graczy + trener, przyjaciele z flagą swojego kraju, dotarcie do Majora, największy cel dla graczy i to trzykrotnie, kiedy nikt w nich nie wierzył i nikt nie myślał, że to możliwe. To piękna historia. To historia underdoga i marzenia, które stały się rzeczywistością. Nikt nie może im tego odebrać. Zawsze będą moimi braćmi, życzę im wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że cokolwiek nadejdzie, wszyscy odniosą sukces, tak jak zrobili to wcześniej ❤️! @rigoNcs@sinnopsyy_@SENER1CSGO@juanflatrooo@gxxcs2@DevilwalkCSGOD i nasz asystent trenera + analityk, którzy byli niezwykle pomocni na każdym kroku od momentu, gdy do nas dołączyli @CoachKayJay @kRYSTAL_cs2 🦅🇽🇰🇨🇭🇸🇪🇬🇧🇩🇪🇨🇦🦅!

@guildesports

From today @_badnewseagles and Guild Esports have mutually agreed to part ways. We’re grateful to the team for their hard work in the Guild jersey and wish them all the best for the future. @gxxcs2 @rigoNcs @SENER1CSGO @sinnopsyy_ @juanflatrooo @DevilwalkCSGOD

371
10
-1
#xfl0ud
owange

xfl0ud zostaje oficjalnie wolnym agentem

@xfl0udCS

Witam, Moja przygoda w Eternal Fire dobiegła końca po 1,5 roku. Nie jestem już związany kontraktem, co oznacza, że od teraz jestem wolnym agentem. Szukam nowej okazji, nowego domu, nowego wyzwania. Zapraszam na DM po więcej informacji i wszelkie zapytania/oferty.

Hello, My road has come to the end with Eternal Fire after a 1.5 year journey. I’m not under contract anymore and that means i am Free Agent from now on. Looking for a new opportunity, new home, new challange. Feel free to DM me for more details and any of your inquiries/offers.

1.6K
65
+11
Tagi:#xfl0ud#eternalfire