Mijają 3 lata, a ja nadal nie rozumiem, jak Valve podchodzi do przeróbek map. Zmiana grafiki skrzynek na mapie, zmiana kolorów ścian i to by było na tyle? Powinno być więcej zmian dotyczących tego, jak mapa była rozgrywana wcześniej, tak abyśmy nie grali ciągle na tej samej mapie z tą samą metą, tymi samymi rotacjami, tą samą kontrolą mapy itp. Jeśli Valve potrzebuje pomocy, mogę jednocześnie robić karierę pro i zajmować się przebudową map :)
I think maps must be bigger in CS2, it felts me i am playing inside a box since beginning of the beta. Your movements and map size was more sync on CS:GO and that was fine but here movement is much way different and it would be better to match it with bigger sized maps ( should
xfl0ud po odpadnięciu z PGL Astana: Smutno się na to patrzy, bo nasz potencjał jest znacznie większy
Opadliśmy z PGL Astana. Nie pokazujemy ostatnio dobrej jakości Counter-Strike’a i smutno się na to patrzy, bo nasz potencjał jest znacznie większy niż to, co zaprezentowaliśmy. Musimy ogarnąć ten syf i wrócić do formy. Mam nadzieję, że te porażki czegoś nas nauczą i pomogą nam się, kurwa, obudzić.




