Sponsor serwisuEtoto
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#jamesbanks
owange

James Banks o Guild Eagles: To historia underdoga i marzenia, które stały się rzeczywistością

@BanKsEsports

Niezależnie od ostatnich wyników, to, co ta drużyna zrobiła przed podpisaniem kontraktu, było imponujące. 5 graczy + trener, przyjaciele z flagą swojego kraju, dotarcie do Majora, największy cel dla graczy i to trzykrotnie, kiedy nikt w nich nie wierzył i nikt nie myślał, że to możliwe. To piękna historia. To historia underdoga i marzenia, które stały się rzeczywistością. Nikt nie może im tego odebrać. Zawsze będą moimi braćmi, życzę im wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że cokolwiek nadejdzie, wszyscy odniosą sukces, tak jak zrobili to wcześniej ❤️! @rigoNcs@sinnopsyy_@SENER1CSGO@juanflatrooo@gxxcs2@DevilwalkCSGOD i nasz asystent trenera + analityk, którzy byli niezwykle pomocni na każdym kroku od momentu, gdy do nas dołączyli @CoachKayJay @kRYSTAL_cs2 🦅🇽🇰🇨🇭🇸🇪🇬🇧🇩🇪🇨🇦🦅!

@guildesports

From today @_badnewseagles and Guild Esports have mutually agreed to part ways. We’re grateful to the team for their hard work in the Guild jersey and wish them all the best for the future. @gxxcs2 @rigoNcs @SENER1CSGO @sinnopsyy_ @juanflatrooo @DevilwalkCSGOD

371
10
-1
#dexerto
wujas

nexa wkrótce wróci do gry?

nexa wkrótce wróci do gry?
Zdjęcie: PGL

nexa wkrótce wróci do gry?

Jak podaje Dexerto, Nemanja "⁠nexa⁠" Isaković zaczął rozważać dostępne opcje, w tym również powrót do składu OG, gdzie przebywa na ławce od lutego bieżącego roku. Ostatnie trzy miesiące to kompletna cisza u Serba, który w końcu planuje powrót w zbliżającym się lecie, jeszcze przed premierą CS2. Nie jest pewne, czy nexa pozostanie w roli prowadzącego. Jak informowano wcześniej, OG planuje sporą przebudowę, po której mają pozostać tylko Abdulkhalik "degster" Gasanov i Maciej "F1KU" Miklas.

Źródło: Dexerto
+31
Tagi:#dexerto#og#nexa#f1ku