Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#zonic
wujas

zonic wrócił w to samo miejsce 15 lat później, by tym razem wygrać jako trener

@zonic

Właśnie się dowiedziałem, że najwyraźniej grałem w Accor Arenie w 2008 roku, wygrywając wówczas ESWC Paris Masters z mTw. Powrót i wygrana tutaj jako trener 15 lat później z Vitality to szalona sprawa 🥹

Just found out, that apparently I played in the Accor Arena in 2008, winning the ESWC Paris Masters with mTw. Coming back to win it as a coach 15 years later with @TeamVitality is crazy 🥹.

509
15
+24
Tagi:#zonic#blastmajor#vitality#twitter