Sponsor serwisuEtoto
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#jamesbanks
owange

James Banks o Guild Eagles: To historia underdoga i marzenia, które stały się rzeczywistością

@BanKsEsports

Niezależnie od ostatnich wyników, to, co ta drużyna zrobiła przed podpisaniem kontraktu, było imponujące. 5 graczy + trener, przyjaciele z flagą swojego kraju, dotarcie do Majora, największy cel dla graczy i to trzykrotnie, kiedy nikt w nich nie wierzył i nikt nie myślał, że to możliwe. To piękna historia. To historia underdoga i marzenia, które stały się rzeczywistością. Nikt nie może im tego odebrać. Zawsze będą moimi braćmi, życzę im wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że cokolwiek nadejdzie, wszyscy odniosą sukces, tak jak zrobili to wcześniej ❤️! @rigoNcs@sinnopsyy_@SENER1CSGO@juanflatrooo@gxxcs2@DevilwalkCSGOD i nasz asystent trenera + analityk, którzy byli niezwykle pomocni na każdym kroku od momentu, gdy do nas dołączyli @CoachKayJay @kRYSTAL_cs2 🦅🇽🇰🇨🇭🇸🇪🇬🇧🇩🇪🇨🇦🦅!

@guildesports

From today @_badnewseagles and Guild Esports have mutually agreed to part ways. We’re grateful to the team for their hard work in the Guild jersey and wish them all the best for the future. @gxxcs2 @rigoNcs @SENER1CSGO @sinnopsyy_ @juanflatrooo @DevilwalkCSGOD

371
10
-1
#dev1ce
wujas

dev1ce: Zaniedbałem swoje zdrowie psychiczne, zacząłem miewać ataki paniki

Zdjęcie: NIP

dev1ce: Zaniedbałem swoje zdrowie psychiczne, zacząłem miewać ataki paniki

Proces prowadzący do mojego odejścia z przyczyn zdrowotnych był dla mnie bardzo trudny, miałem wiele sygnałów, że jest coraz gorzej, ale zaniedbałem te sprawy i kontynuowałem grę. Zacząłem miewać małe ataki paniki i niepokoju, musiałem się w końcu odłączyć od tego wszystkiego, dowiedzieć się co się dzieje i zaakceptować fakt, że nie jestem zdolny do gry. Zacząłem pracować nad sobą z terapeutą i robię to nadal od stycznia, aby poprawić siebie i nauczyć się, jak odnaleźć najlepszą wersję siebie i ponownie być gotowym do rywalizacji. Tak długa przerwa od gry oznacza również, że nawet jeśli czuję się gotowy do startu w turniejach, to najlepiej będzie, jeśli wejdę w to w wolniejszym tempie, aby nie znaleźć się w podobnej sytuacji, co wcześniej. Pobyt w NIP-ie był dobrym doświadczeniem, myślę, że miałem dobre relacje ze wszystkimi tam obecnymi i byli wyrozumiali dla mojej decyzji o wzięciu czasu, którego potrzebowałem.

Źródło: Dexerto
+16
Tagi:#dev1ce#nip#dexerto