Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#stewie2k
TombStone

Stewie2k stał się wolnym zawodnikiem i nie wyklucza powrotu do CS-a

@Stewie

To było długie 7 lat bycia zakontraktowanym i teraz jestem oficjalnie wolnym agentem. Chciałbym podziękować EG za czas i wsparcie, kiedy tam byłem. To był ciężki czas z dala od rywalizacji, ale byłem też w stanie odzyskać siebie i streaming był tego kluczową częścią.

5.6K
92
@Stewie

Dziękuję fanom, którzy nadal wspierają mój stream i mnie. Streaming trzymał mnie przy ziemi i będę kontynuował moje streamy. Jednak podczas tego gorszego okresu, grindowanie Valoranta przywróciło konkurencyjność i jestem gotowy do rywalizacji w ogóle.

1.4K
7
@Stewie

Bycie z dala od CS-a nie oznacza, że zamknąłem drzwi. Jestem gotowy do grindowania, zawsze to kochałem, a jeśli nadejdzie czas, w którym będę musiał ponownie grindować i rywalizować na najwyższym poziomie, jestem na to gotowy.

1.9K
20
-3
#hooxi
wujas

HooXi wśród oskarżonych graczy przez byłego pracownika ESIC o oszukiwanie i ustawki [PEŁNA LISTA]

Zdjęcie: BLAST Premier

HooXi wśród oskarżonych graczy przez byłego pracownika ESIC o oszukiwanie i ustawki [PEŁNA LISTA]

Jak podaje jeden z portali z siedzibą w regionie CIS, opublikowana została lista graczy i zespołów oskarżonych o używanie radar hacka i ustawianie meczów przez byłego pracownika ESIC. Oczekuje się, że lista będzie się wydłużać. 🇺🇦 Woro2k 🇺🇦 w0nderful 🇷🇺 Dima 🇷🇺 FinigaN 🇩🇰 HooXi 🇩🇰 birdfromsky 🇨🇳 TYLOO 🇨🇳 Lynn Vision 🇰🇿 Ramz1kBO$$ 🇷🇺 tricky 🇷🇺 glowiing 🇷🇺 clax 🇷🇺 Norwi 🇺🇦 Psycho 🇺🇦 Sergiz 🇺🇦 DemQQ 🇺🇦 SENSEi 🇺🇦 j3kie 🇺🇦 7oX1C 🇷🇺 Perfecto (przypuszczenie) 🇺🇦 Hkta 🇺🇦 OWNER 🇺🇦 kr1vda 🇺🇦 nat1ve 🇺🇦 r1nkle 🇷🇺 SasukeQO 🇷🇺 NMV 🇷🇺 faydett 🇷🇺 FpSSS 🇰🇿 fitch 🇰🇿 Hobbit (przypuszczenie) 🇩🇰 jabbi 🇩🇰 nicoodoz 🇩🇰 roeJ 🇩🇰 Zyphon 🇸🇪 joel 🇧🇬 REDSTAR 🇧🇬 V1c7oR 🇷🇺 S0tF1k 🇷🇺 degster (przypuszczenie) 🇷🇺 RAiLWAY

+36
Tagi:#hooxi#esic#woro2k#w0nderful