Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#dev1ce
wujas

dev1ce: To świetne uczucie wrócić do gry; jestem jeszcze trochę "zardzewiały"

dev1ce: To świetne uczucie wrócić do gry; jestem jeszcze trochę "zardzewiały"
Zdjęcie: Astralis

dev1ce: To świetne uczucie wrócić do gry; jestem jeszcze trochę "zardzewiały"

Nie będę kłamał, to świetne uczucie wrócić do gry! Jestem jeszcze trochę "zardzewiały", co widać w niektórych sytuacjach, ale ogólnie jestem po prostu szczęśliwy z powrotu i z tego, że znów czuję się częścią zespołu. Zawsze chodzi o drużynę i jestem rozczarowany wynikiem w turnieju CCT, ale sam powrót jest niesamowity. Wynik nie przyćmi jednak ogólnego pozytywnego odczucia. Jest tak wiele do poprawienia i jestem całkowicie przekonany, że jesteśmy na dobrej drodze i że od tego momentu będziemy tylko lepsi. Jako drużyna, ale także ja sam. Słaby wynik, dobre uczucie.

Źródło: Astralis.gg
+4
#cowana
wujas

cowana zamyka swoją działalność. Loord ponownie wolnym trenerem

Zdjęcie: cowana

cowana zamyka swoją działalność. Loord ponownie wolnym trenerem

Niemiecka organizacja ogłosiła, że oficjalnie kończy swoją działalność z powodu "międzynarodowych kryzysów". Oświadczenie cowany pojawiło się niedługo po tym, jak Thomas "Thomas" Utting rozwiązał swój kontrakt, mówiąc o "nieprzewidzianych okolicznościach", a Kevin "HS" Tarn opuścił zespół, powołując się na "niewypłacone pensje powodujące ciągły stres". Swoją pracę stracił też Mariusz "Loord" Cybulski, który spędził w nowych barwach na pozycji trenera niespełna dwa miesiące. Organizacja zapewnia, że "upewni się, aby wszelkie zaległości zostały spłacone do końca roku", a także, że wszyscy ich obecni gracze "mogą zmienić zespół w dowolnym momencie bez opłaty za transfer". Skład ex-cowana: Timo "Spiidi" Richter Denis "denis" Howell Stefan "stfN" Seier Ádám "kolor" Domoszlay Mariusz "Loord" Cybulski (trener)

Źródło: cowana
+4
#fpl
wojteksol

Wśród tych nicków brakuje tylko jednego Ukraińca

@FPLCircuit

TOP 5 najlepszych graczy pod względem średnich obrażeń na rundę oraz K/D w 2022 roku: 🇧🇦 #1 NiKo - 92,2 / 1,22 🇫🇷 #2 ZywOo - 91,3 / 1,39 🇷🇺 #3 m0NESY - 89,9 / 1,34 🇹🇷 #4 XANTARES - 89,8 / 1,27 🇨🇭 #5 rigoN - 87,3 / 1,07 (EU FPL / Min. 30+ Matches)

Top 5 players of FPL by ADR and K/D in 2022: 🇧🇦 #1 @G2NiKo 92.2 / 1.22 🇫🇷 #2 @zywoo 91.3 / 1.39 🇷🇺 #3 @m0NESY 89.9 / 1.34 🇹🇷 #4 @XANTARES 89.8 / 1.27 🇨🇭 #5 @rigoN 87.3 / 1.07 (EU FPL / Min. 30+ Matches)

53
3
+7
Tagi:#fpl#zywoo#niko#m0nesy#rigon#xantares