Ukraińska Federacja Esportu poinformowała o zbanowaniu na rok wielu ukraińskich graczy, wśród których znalazł się m.in. s1mple, podając różne powody tej decyzji. Ukarani zawodnicy zostaną pozbawieni wsparcia ze strony federacji i nie będą mogli brać udziału w organizowanych przez nią turniejach. Oto wybrani ukarani gracze oraz powody decyzji: s1mple: za grę w jednym zespole z rosyjskim zawodnikiem electroNicem. zont1x: za grę w barwach Team Spirit, gdzie występują rosyjscy gracze. s1zzi: za grę w przeszłości dla Spirit Academy.
Podwójne standardy dla pozostałych zawodników 😊 Osoby stojące za tą decyzją kompletnie nie rozumieją esportu i nic dla niego nie zrobiły, dlatego ich zdanie nic nie znaczy 🙂↔️