1-3 na naszym pierwszym wspólnym Majorze. To smutne, że zakończyliśmy na mapie, która była taką totalną dominacją, ale pokazywaliśmy dobre oznaki przez cały turniej. Wierzę, że jeśli bardziej się oszlifujemy i dopracujemy drobne szczegóły, będziemy mogli rywalizować z tymi drużynami na stałym poziomie. PS. pierdolone pierdolone anty-eco
441
13

