nie no donk od wczoraj nie jest donkiem ewidentnie, chyba pierwszy raz w karierze w bok nie zabil
to co, fallen na zakonczenie kariery jeszcze wygra majora?
kolonia zawsze oddaje na arenie, ja pierdole ale mecz
Kiedyś zrobienie 5km było dla mnie niewyobrażalne, a w sobotę ukończyłem pierwszy maraton. Czas jest jaki jest, ale jako że to pierwszy raz to po prostu nie chciałem się zajechać i lecieć w komfortowym tętnie całą trasę. Polecam każdemu nadać sobie jakiś cel i do niego dążyć ✌️
i tak mega turniej w wykonaniu gl, gg @cios_snax dobrze bylo
chryste karrigan XD no jedna z map w historii pod względem indywidualnym
najgorsze że to nawet nie chodzi o strzelanie tylko on się ustawić nie umie albo np patrzy się jak granat wybucha przez co ginie, czasami jak patrze co on gra w tym falcons to jakbym oglądał gościa co drugi raz gierkę odpalił i mapy nie znał
no dosłownie xd czasem się zastanawiam czy on tak wygląda tylko dlatego, że jest na serwerze z jednymi z najlepszych graczy na świecie, czy naprawdę indywidualnie jest na poziomie jakiegoś 2000 elo
w sensie strzela też słabo i często ma reakcje jakby się przestraszył kogoś xD nie wiem ogólnie co o nim myśleć, imo nie gra indywidualnie w ogóle jakiegoś dma i jedynie siedzi poza serwerem przy csie w analizach itd (prócz grania pcw, a te teamy nie grają dużo pcw w sezonie bo
patrząc na te falcons z kariganem to już niestety ostatni gwizdek dla tesesa, albo zacznie zabijać albo kolejny gwiazdor wchodzi za niego po majorze bo z kariganem już nie da rady mieć tylko 3 zabijających xd
Startuje z serią na YT gdzie będę starał się tłumaczyć wszystko od podstaw na każdej mapie. Jako że Cache wszedł niedawno do puli to leci na pierwszy ogień. Zostawiam linka w komentarzu