Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#dexerto
wujas
3 lata temu

electronic i Perfecto coraz bliżej innego zespołu

Zdjęcie: BLAST

electronic i Perfecto coraz bliżej innego zespołu

Jak podają ostatnie źródła, a przede wszystkim Dexerto, Denis "electroNic" Sharipov i Ilya "Perfecto" Zalutskiy będą grać razem w kolejnym zespole, a najbliżej ich zakontraktowania ma być Cloud9. Negocjacje w ostatnich dniach mają iść w coraz lepszym kierunku. Kolejne źródła informują, że na wylocie z C9 są Abay "HObbit" Khassenov i Timur "buster" Tulepov. Jeśli plotki się potwierdzą, nowy skład amerykańskiej organizacji będzie w pełni rosyjski: Sergey "Ax1Le" Rykhtorov Dmitry "sh1ro" Sokolov Vladislav "nafany" Gorshkov Denis "electroNic" Sharipov Ilya "Perfecto" Zalutskiy Konstantin "groove" Pikiner (trener)

Źródło: Dexerto
+20
#hoobit
FrogMan
7 lat temu

HObbit: Moim celem jest osiągnięcie pozycji, którą miałem wcześniej

HObbit: Moim celem jest osiągnięcie pozycji, którą miałem wcześniej
Zdjęcie: DreamHack

HObbit: Moim celem jest osiągnięcie pozycji, którą miałem wcześniej

Moim celem jest powrót do esportu i osiągnięcie tej samej pozycji, którą miałem wcześniej. Mogę zacząć z czystym kontem, ale moim celem jest bycie w drużynie ze światowego top 5-10. Mam nadzieję, że znajdę drużynę w tym roku i liczę na szansę, by pokazać, że mam energię i siłę woli do gry na najwyższym poziomie.- Abay "Hobbit" Khasenov dla HLTV.org

Źródło: hltv.org
+10

Wyróżnione posty

xfl0ud: Powinno być więcej zmian na mapach, abyśmy nie grali ciągle na tej samej mapie z tą samą metą, tymi samymi rotacjami, tą samą kontrolą mapy itp.

alt
+9

Nowa aktualizacja handlu w CS2 – wyjaśnienie blokad

alt
+6

EAC 0:2 Walczaki - druga wygrana Polaków w Super DraculaN

alt
+5

Mapa Cache lekko faworyzuje stronę CT

alt
+7

Którzy gracze radzili sobie najlepiej na Cache'u w CS:GO?

alt
+7

Najlepsze "kotwice" w pierwszej części 2026 roku

alt
+6

Ci gracze byli dotychczas najbardziej narażeni na flashe w 2026 roku

alt
+7

Na Premierze praktycznie nikt nie chciał grywać Overpassa

alt
+5