Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#eskyy
d3oo
miesiąc temu

eskyy i Dr3nquu zgarniają rundę w sytuacji 2 na 4

@BetclicApogee

Kolejne wygrane 2v4, kolejny raz wygrane przez @E5kyy któremu tym razem pomagał @Dr3nquu

1
0
0
#Apogee
d3oo
2 miesiące temu

Dr3nquu będzie musiał uczyć się Cache'a od zera

@BetclicApogee

Kiedy Cache był ostatni raz w puli map Competetive @Dr3nquu miał 11 lat 👶 Brat był zajęty nauką na kartkówki z pszyrki 💀 https://t.co/cypJSWvXYK

@CounterStrike

Welc☢️me back.

72
1
0
#Dr3nquu
d3oo
2 miesiące temu

Dr3nquu świętuje 18. urodziny

@BetclicApogee

Nasz najmłodszy nabytek wkracza dzisiaj w pełnoletność 🥳 Wszystkiego najlepszego @Dr3nquu ❤️

39
0
+1
#Dr3nquu
d3oo
3 miesiące temu

Dr3nquu wyciąga cztery trafienia będąc zamkniętym na bsie

@BetclicApogee

Obrona Częstochowy na A w wykonaniu dr3nqa

7
0
0
#Dr3nquu
d3oo
3 miesiące temu

Dr3nquu wchodzi jak do siebie i wygrywa w pojedynkę rundę

@BetclicApogee

🤯🤯🤯 dr3nquu ty chory człowieku

16
0
+4
#Dr3nquu
d3oo
3 miesiące temu

Apogee zmierza po zwycięstwo. Kolejna runda wygrana dzięki dominacji Dr3nquu. 4k

@BetclicApogee

Lekkie problemy z klipami, ale za to na serwerze Dr3nquu sprawia problem rywalom 🔥

1
0
+1
#Dr3nquu
d3oo
3 miesiące temu

Dr3nquu wygrał 1vs2 w rundzie pistoletowej i skompletował 4k

@BetclicApogee

Ale Dr3nquu rozdał 😎

1
0
+1
#Dr3nquu
d3oo
4 miesiące temu

Dr3nquu szybko wyeliminował czwórkę rywali

alt
+1

Wyróżnione posty

xfl0ud: Powinno być więcej zmian na mapach, abyśmy nie grali ciągle na tej samej mapie z tą samą metą, tymi samymi rotacjami, tą samą kontrolą mapy itp.

alt
+9

Nowa aktualizacja handlu w CS2 – wyjaśnienie blokad

alt
+6

EAC 0:2 Walczaki - druga wygrana Polaków w Super DraculaN

alt
+5

Mapa Cache lekko faworyzuje stronę CT

alt
+7

Którzy gracze radzili sobie najlepiej na Cache'u w CS:GO?

alt
+7

Najlepsze "kotwice" w pierwszej części 2026 roku

alt
+6

Ci gracze byli dotychczas najbardziej narażeni na flashe w 2026 roku

alt
+7

Na Premierze praktycznie nikt nie chciał grywać Overpassa

alt
+5