Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#g2
TombStone

G2 sięga po byłego snajpera NIP-u!

G2 sięga po byłego snajpera NIP-u!

G2 sięga po byłego snajpera NIP-u!

Organizacja G2 Esports oficjalnie potwierdziła zakontraktowanie nowego zawodnika. Do zespołu dołączył Artem "r1nkle" Moroz, który przejmie rolę snajpera po przesuniętym na ławkę rezerwowych Álvaro "SunPayus" Garcíi. Ukrainiec od kwietnia 2024 roku reprezentował barwy Ninjas in Pyjamas. Choć w pierwszym okresie współpracy pokazywał duży potencjał, słabsza forma na początku 2026 roku oraz brak awansu na IEM Cologne Major skłoniły szwedzką organizację do poszukiwania nowych rozwiązań. Miejsce Ukraińca w NIP zajął Martin "stavn" Lund, który przejął rolę głównego snajpera. Zarząd G2 pokłada duże nadzieje w nowym transferze, licząc na to, że doświadczenie Nemanji "huNter-" Kovača oraz wsparcie trenera Eetu "sAw" Sahy pozwolą nowemu zawodnikowi w pełni rozwinąć skrzydła. Co ciekawe, organizacja nie zdecydowała się na awansowanie utalentowanego snajpera ze swojej akademii. Klimentii "kl1m" Krivosheev ostatnie miesiące spędził na wypożyczeniu w MIBR, a brazylijski klub nadal stara się o jego definitywny wykup. Debiut Artema "r1nkle" Moroza w koszulce G2 zaplanowano na 21 lipca, kiedy to wystartują rozgrywki BLAST Bounty Season 2. Kolejnym ważnym sprawdzianem dla odświeżonego składu będzie sierpniowy turniej Esports World Cup w Paryżu, gdzie pula nagród wyniesie 2 miliony dolarów. Obecny skład G2 Esports: Nemanja "huNter-" Kovač Matúš "MATYS" Šimko Nikita "HeavyGod" Martynenko Guy "NertZ" Iluz Artem "r1nkle" Moroz Eetu "sAw" Saha (trener)

-5
#sunpayus
TombStone

G2 Esports szuka nowego snajpera. Koniec rocznej współpracy z SunPayusem

G2 Esports szuka nowego snajpera. Koniec rocznej współpracy z SunPayusem

G2 Esports szuka nowego snajpera. Koniec rocznej współpracy z SunPayusem

Organizacja G2 Esports oficjalnie poinformowała o zmianach kadrowych w swojej dywizji Counter-Strike'a. Álvaro "SunPayus" García został przesunięty na ławkę rezerwowych, co kończy jego roczny okres gry w głównym składzie. Decyzja ta jest bezpośrednim następstwem niedawnego turnieju IEM Cologne Major, z którym "Samuraje" pożegnali się w ćwierćfinale po porażce z Team Spirit. Hiszpański zawodnik dołączył do drużyny w lipcu 2025 roku. Podczas swojego pobytu w G2 wypracował średni rating na poziomie 1.05 i odegrał istotną rolę w zdobyciu przez formację mistrzowskiego tytułu na finałach BLAST Open London 2025. Obecnie nie wiadomo, kto przejmie karabin snajperski w zespole. Według doniesień portalu HLTV, organizacja nie bierze pod uwagę awansowania do głównego składu Klimentiego "kl1m" Krivosheeva. Obecny skład G2 Esports prezentuje się następująco: Nemanja "huNter-" Kovač Matúš "MATYS" Šimko Nikita "HeavyGod" Martynenko Guy "NertZ" Iluz Eetu "sAw" Saha (trener) Álvaro "SunPayus" García (ławka rezerwowych)

+5
#ence
Jogurt

Zestawy muzyczne czasem bywają irytujące...

+23
Tagi:#ence#śmieszne#reddit#ez4ence