Nie widzę świata, w którym r1nkle daje w G2 znacząco więcej, niż dawał SunPayus. Widzę za to świat, w którym G2 może niebawem brakować tego, co dla drużyny poza strzelaniem robił Słoneczny Paweł. Żegnaj, Alvaro...
Nie widzę świata, w którym r1nkle daje w G2 znacząco więcej, niż dawał SunPayus. Widzę za to świat, w którym G2 może niebawem brakować tego, co dla drużyny poza strzelaniem robił Słoneczny Paweł. Żegnaj, Alvaro...
Dzisiaj ogłaszamy, że przesuwamy broky’ego na ławkę rezerwowych i wycofujemy go z naszego aktywnego składu Counter-Strike’a. Wszyscy w FaZe będziemy na zawsze wdzięczni za historię, którą wspólnie stworzyliśmy, oraz za niesamowite wspomnienia, które zawsze będziemy mieć związane z naszym "Łotewskim Laserem" . Dziękujemy, broky.❤️
Today we announce that we are moving broky to the bench and off of our active Counter-Strike roster. All of us at FaZe will be forever grateful for the history we made together, and for the incredible memories we'll always have of our Latvian Laser. Thank you, broky. ❤️