Gentle Mates oficjalnie wycofuje się z CS-a, co potwierdził właściciel drużyny, Gotaga, podczas transmisji na żywo. Esport po raz kolejny udowadnia, że może być po prostu zbyt kosztowny
Gentle Mates is officially leaving CS, confirmed by team owner Gotaga on stream The esport continues to prove it might just be too expensive🥲