Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#taz
d3oo

TaZ zastanawia się czym jest dziś rola trenera w CS-ie

@g5taz

Oto jesteśmy... dzień po tym, jak Falcons wygrało Majora. NiKo w końcu zdobywa swoją koronę, Ilya zgarnął MVP. 😘 (cholera... dlaczego nie w Szanghaju.. 🤣) Karrigan pokazujący przywództwo GOAT, kyousuke błyszczący w play-offach i TESES będący niedocenianym bohaterem... ale chwila, czy o kimś zapominamy. Kto to może być? Facet, który dostawał najwięcej gówna od nich wszystkich, facet, który próbował uczynić ten projekt wyjątkowym od pierwszego dnia, Galacticos CS-a... największy oszust z nich wszystkich.. Zonic? To sprowadza mnie do tematu... CZYM jest rola trenera w CS? Czy to gość, który układa cały plan gry? Czy to gość, który wnosi klimat? Czy to gość, który buduje strukturę? Czy to gość, który łączy osobowości? W moich oczach to człowiek, który wie, jakie elementy będą do siebie pasować, lub wie, jak pracować z graczami, żeby uwierzyli w plan. Facet, który potrafi nie tylko ułatwić wykorzystanie umiejętności graczy, ale także zarządzać osobowościami w zespole. Piękno Counter-Strike'a polega na tym, że można wygrywać i przegrywać na tak wiele sposobów. Trener może mieć wpływ na tak wiele sposobów... nie tylko pozytywny, ale także negatywny. Łatwo jest wątpić, ale jeśli otoczysz się odpowiednimi ludźmi i zbudujesz zespół, który potrafi zamknąć drzwi przed hałasem z zewnątrz... to właśnie wtedy dzieją się niesamowite rzeczy. Trener jest ostatecznym ułatwiaczem najlepszych cech, służąc jako katalizator, który odblokowuje ukryty potencjał i wypełnia lukę między obecną wydajnością a przyszłym sukcesem. To facet, który powinien obrywać najbardziej, ale dostawać najmniej pochwał. Chcesz, żeby gracze dostawali swoje kwiaty (zasłużone uznanie), żeby mogli zyskać więcej pewności siebie na serwerze. Dobra robota @zonic, wielki szacunek za wykonanie właściwego ruchu, kiedy był potrzebny, i dawanie przestrzeni, kiedy była potrzebna. CS2 dopiero się zaczyna, a wyścig dopiero ruszył, na zdrowie do kolejnych wielkich chwil 🥂

1K
10
+3
#luminosity
d3oo

Nieoficjalnie: Luminosity planuje wykupić część składu Monte

Nieoficjalnie: Luminosity planuje wykupić część składu Monte
Zdjęcie: CCT

Nieoficjalnie: Luminosity planuje wykupić część składu Monte

HLTV.org donosi, że Luminosity Gaming zamierza wykupić trzon Monte. Zespół po dobrym występie na Majorze awansował na 17. pozycję w rankingu VRS i po wakacjach będzie mógł liczyć na wiele zaproszeń do turniejów rangi tier1. Zawodnicy według źródeł wspominanego portalu już mieli przekazać ukraińskiej organizacji chęć odejścia. Luminosity najbardziej zainteresowane jest pozyskaniem z Monte AZUWU, Bymasa oraz afro. Jednocześnie organizacja nie zamyka się na transfer Rainwakera. Ewentualnym uzupełnieniem składu miałby być lux, który obecnie przebywa na ławce rezerwowych Legacy. Z Monte prawdopodobniej pożegna się również Gizmy, który choć nie jest na celowniku Luminosity, to prowadzi rozmowy z inną organizacją, której nazwy póki co portal HLTV nie ujawnia.

+1
Tagi:#luminosity#rainwaker#lux#azuwu#bymas