XTQZZZ o ćwierćfinale z Falcons: Wiemy, że jeśli oba zespoły pokażą swój najwyższy poziom, to może być świetne widowisko
Zdjęcie: ESL
XTQZZZ o ćwierćfinale z Falcons: Wiemy, że jeśli oba zespoły pokażą swój najwyższy poziom, to może być świetne widowisko
To prawda, ta drabinka jest szalona. Pamiętam, że w 2024 roku w Kopenhadze byli Spirit, FaZe, my i chyba Cloud9? A na końcu wygrało NAVI. To żaden problem.
Jesteśmy w takiej sytuacji, że po prostu chcemy wygrywać, więc jeśli musimy mierzyć się z najlepszymi w ćwierćfinałach, półfinałach czy finale, to ostatecznie na jedno wychodzi. To nawet dobrze, bo myślę, że przegraliśmy trzy mecze z rzędu z Falcons, więc jest to też kwestia rewanżu i dodatkowej motywacji.
Osobiście nie jestem zadowolony, ale wiem, że obie drużyny zdają sobie sprawę, że muszą zagrać dobrze. Wiemy, że jeśli oba zespoły pokażą swój najwyższy poziom, to może być świetne widowisko. Jesteśmy podekscytowani. Kiedy zobaczyliśmy, że to Falcons, powiedzieliśmy sobie: 'Okej, czas ich pokonać, damy z siebie wszystko', a potem może Spirit albo nawet G2, bo uważam, że G2 grają dobrze. Dlaczego nie? To może być znowu szalone.- Rémy "XTQZZZ" Quoniam