Jeśli jest jeden zespół spoza ścisłej czołówki, który zasługuje na play-offy Majora, to jest to 9z. Trudne losowanie, pokonanie Vitality, prawie wygrana ze Spirit. Do tego wygrana z Falcons w meczu bo3 kilka tygodni temu. Gratulacje, będę kibicował wam, chłopaki!
If there is one "non top" team that deserves playoffs in the major ,its 9z. Rough draw , beating Vitality, nearly beating Spirit. Also beating Falcons in a bo3 few weeks back. Congrats, gonna be cheering for you boys!