Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#s1mple
TombStone

s1mple skomentował bana od ukraińskiej federacji. "Ich zdanie nic nie znaczy"

@trcsespor

Ukraińska Federacja Esportu poinformowała o zbanowaniu na rok wielu ukraińskich graczy, wśród których znalazł się m.in. s1mple, podając różne powody tej decyzji. Ukarani zawodnicy zostaną pozbawieni wsparcia ze strony federacji i nie będą mogli brać udziału w organizowanych przez nią turniejach. Oto wybrani ukarani gracze oraz powody decyzji: s1mple: za grę w jednym zespole z rosyjskim zawodnikiem electroNicem. zont1x: za grę w barwach Team Spirit, gdzie występują rosyjscy gracze. s1zzi: za grę w przeszłości dla Spirit Academy.

2.5K
43
@s1mpleO

Podwójne standardy dla pozostałych zawodników 😊 Osoby stojące za tą decyzją kompletnie nie rozumieją esportu i nic dla niego nie zrobiły, dlatego ich zdanie nic nie znaczy 🙂‍↔️

5.1K
112
+2
#astralis
d3oo

Pierwsze zmiany w Astralis. ruggah żegna się z zespołem

Pierwsze zmiany w Astralis. ruggah żegna się z zespołem
Zdjęcie: BLAST

Pierwsze zmiany w Astralis. ruggah żegna się z zespołem

Casper "⁠ruggah⁠" Due oficjalnie zostaje odsunięty od składu Astralis i nie będzie go już dłużej prowadził drużyny. Duńczyk związany był z organizacją od marca 2023 roku. Decyzja ta została podjęta zaraz po rozczarowującej końcówce sezonu dla organizacji. Duńczycy nie zdołali bowiem awansować nawet do trzeciej fazy Majora i ostatecznie zakończyli swój udział w Kolonii, odnosząc jedynie jedną wygraną w formacie BO1. W trakcie swojego pobytu w Astralis ruggah zdołał wprowadzić zespół do trzech finałów - PGL Astana 2025, FISSURE Playground #1 oraz PGL Bucharest 2026. Za każdym razem podopieczni duńskiego szkoleniowca odnosili w tym najważniejszym pojedynku jednak porażkę.

+1
Tagi:#astralis#ruggah