Casper "ruggah" Due oficjalnie zostaje odsunięty od składu Astralis i nie będzie go już dłużej prowadził drużyny. Duńczyk związany był z organizacją od marca 2023 roku. Decyzja ta została podjęta zaraz po rozczarowującej końcówce sezonu dla organizacji. Duńczycy nie zdołali bowiem awansować nawet do trzeciej fazy Majora i ostatecznie zakończyli swój udział w Kolonii, odnosząc jedynie jedną wygraną w formacie BO1. W trakcie swojego pobytu w Astralis ruggah zdołał wprowadzić zespół do trzech finałów - PGL Astana 2025, FISSURE Playground #1 oraz PGL Bucharest 2026. Za każdym razem podopieczni duńskiego szkoleniowca odnosili w tym najważniejszym pojedynku jednak porażkę.