Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#colognemajor
d3oo

FalleN: To smutne, ale jednocześnie cieszę się z sukcesu NiKo. Jest jak Messi wygrywający Mistrzostwa Świata

@TheCSTimes

FalleN po porażce w finale Majora w Kolonii z drużyną Falcons: „Trzeba im oddać zasługi za wygranie tego meczu, zagrali bardzo dobrze. Były to bardzo trudne spotkania. Patrząc bez analizy powtórek, zawsze trafiał się ten kluczowy moment, w którym coś nam uciekało, a nasze szanse na realne wygranie meczu stawały się coraz mniejsze. To smutne, ale jednocześnie cieszę się z sukcesu NiKo. Jest jak Messi wygrywający Mistrzostwa Świata – szczerze mówiąc, jest niesamowity w Counter-Strike’u. To trofeum, na którym najbardziej mu zależało, i udało mu się to w takim stylu... cóż można powiedzieć? Pokonali każdą drużynę, by wygrać ten turniej, zasłużyli na to. Mogę tylko pogratulować. Oczywiście jest mi smutno, że nam się nie udało, ale niezależnie od tego cieszę się z sukcesu NiKo i reszty chłopaków”. (za pośrednictwem @ESLCS x @stunna)

2K
39
+4
#tobiz
d3oo

TOBIZ: Patrząc na cały rok, zdarzały się nam dobre występy, ale po prostu brakuje nam konsekwencji

TOBIZ: Patrząc na cały rok, zdarzały się nam dobre występy, ale po prostu brakuje nam konsekwencji
Zdjęcie: HEROIC

TOBIZ: Patrząc na cały rok, zdarzały się nam dobre występy, ale po prostu brakuje nam konsekwencji

Patrząc na cały rok, zdarzały się nam dobre występy, ale po prostu brakuje nam konsekwencji. Myślę, że mamy trudności z przeanalizowaniem tego, co dokładnie idzie nie tak – niezależnie od tego, czy grasz Majora, czy mecz z DraculaN, wciąż mamy te same problemy, gdy przegrywamy. Musimy być szczerzy i przeprowadzić poważniejszą rozmowę o tym, na czym polegają te problemy oraz jak możemy próbować sobie z nimi poradzić lub naprawić je w przyszłości.

Źródło: HLTV
0
Tagi:#tobiz#heroic#colognemajor