BC.Game oficjalnie poinformowało o odsunięciu dwóch graczy ze składu. Mowa o António "aragornNie" Barbosie oraz Christopherze "MUTiRiSie" Fernandesie. Nie jest to specjalnie zaskakująca informacja, bowiem BC.Game notowało w ostatnim czasie fatalne wyniki, a wspominana dwójka była niewątpliwie najsłabszym ogniwem drużyny. Po przesunięciu na ławkę rezerwowych aragornNa oraz MUTiRiSa, jedynym graczem w aktywnym składzie BC.Game z wykupionego przed czterema miesiącami trzonu SAW pozostaje Adones "krazy" Nobre.