Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#colognemajor
d3oo

FalleN: To smutne, ale jednocześnie cieszę się z sukcesu NiKo. Jest jak Messi wygrywający Mistrzostwa Świata

@TheCSTimes

FalleN po porażce w finale Majora w Kolonii z drużyną Falcons: „Trzeba im oddać zasługi za wygranie tego meczu, zagrali bardzo dobrze. Były to bardzo trudne spotkania. Patrząc bez analizy powtórek, zawsze trafiał się ten kluczowy moment, w którym coś nam uciekało, a nasze szanse na realne wygranie meczu stawały się coraz mniejsze. To smutne, ale jednocześnie cieszę się z sukcesu NiKo. Jest jak Messi wygrywający Mistrzostwa Świata – szczerze mówiąc, jest niesamowity w Counter-Strike’u. To trofeum, na którym najbardziej mu zależało, i udało mu się to w takim stylu... cóż można powiedzieć? Pokonali każdą drużynę, by wygrać ten turniej, zasłużyli na to. Mogę tylko pogratulować. Oczywiście jest mi smutno, że nam się nie udało, ale niezależnie od tego cieszę się z sukcesu NiKo i reszty chłopaków”. (za pośrednictwem @ESLCS x @stunna)

2K
39
+3
#rmr
d3oo

VRS czy RMR? Co było lepsze?

@marcwinther

Tęskni ktoś za RMR-ami? Bo ja na pewno nie. Absolutnie uwielbiam ten wyścig o kwalifikację. To prawda, ostatnie mecze kwalifikacyjne na RMR-ach na żywo były świetne – brutalna walka o wszystko: albo wchodzisz, albo odpadasz. Ale teraz naprawdę sprawia mi frajdę ta ciągła wymiana ognia i walka o pozycje prowadząca do zamknięcia rankingu.

Anyone miss the RMRs? I for one don’t. I’m absolutely loving this qualification race. Yes, the final qualification matches at RMR in person were great, cut throat in or out. But now, I’m really enjoying the back and forth leading up to the ranking cutoff.

16
0
+4
Tagi:#rmr#VRS#major#twitter