Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#olimp
d3oo

olimp: Za nami bardzo intensywne pół roku i mnóstwo rozegranych meczów online. To był ciężki okres, ale wierzę, że od tego momentu może być już tylko lepiej

@olimpxDD

Mega szkoda tego turnieju. Wchodziliśmy na niego w dobrej formie, przepracowaliśmy bardzo ciężki okres razem ze sk1tem i czuliśmy, że możemy powalczyć o naprawdę zajebisty wynik. Wczoraj sami utrudniliśmy sobie życie, robiąc ogromny throw na Echo na Mirage. Dzisiaj po prostu zabrakło wszystkiego, trafiliśmy na lepszą drużynę i musimy to zaakceptować. Za nami bardzo intensywne pół roku i mnóstwo rozegranych meczów online. To był ciężki okres, ale wierzę, że od tego momentu może być już tylko lepiej. Spodziewajcie się jeszcze mocniejszej wersji Walczaków po tym LAN-ie. Widzę też sporo pytań dotyczących naszej przyszłości i organizacji. Mamy kilka propozycji, ale nie chcemy podejmować pochopnych decyzji ani rzucać się na pierwszą “dobrą ofertę”. Czekamy na projekt, który zapewni nam odpowiedni komfort, dobre warunki i możliwość regularnych wyjazdów na LAN-y, bo właśnie tego potrzebujemy najbardziej. Indywidualnie był to dla mnie zdecydowanie najgorszy turniej pod względem strzeleckim. Myślę, że za bardzo skupiłem się na prowadzeniu zespołu z nowym zawodnikiem, przez co ucierpiała moja gra. Nie szukam jednak wymówek - wyciągnę wnioski i wrócę silniejszy jak na każdym poprzednim LANie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali i trzymali za nas kciuki. Przepraszam, że tym razem Was zawiedliśmy. Obiecuję, że wrócimy mocniejsi i jeszcze pokażemy, na co nas stać. ❤️

171
5
+4
#s1mple
TombStone

s1mple skomentował bana od ukraińskiej federacji. "Ich zdanie nic nie znaczy"

@trcsespor

Ukraińska Federacja Esportu poinformowała o zbanowaniu na rok wielu ukraińskich graczy, wśród których znalazł się m.in. s1mple, podając różne powody tej decyzji. Ukarani zawodnicy zostaną pozbawieni wsparcia ze strony federacji i nie będą mogli brać udziału w organizowanych przez nią turniejach. Oto wybrani ukarani gracze oraz powody decyzji: s1mple: za grę w jednym zespole z rosyjskim zawodnikiem electroNicem. zont1x: za grę w barwach Team Spirit, gdzie występują rosyjscy gracze. s1zzi: za grę w przeszłości dla Spirit Academy.

2.5K
43
@s1mpleO

Podwójne standardy dla pozostałych zawodników 😊 Osoby stojące za tą decyzją kompletnie nie rozumieją esportu i nic dla niego nie zrobiły, dlatego ich zdanie nic nie znaczy 🙂‍↔️

5.1K
112
+24
#nip
TombStone

Młody Polak w barwach akademii Ninjas in Pyjamas

Młody Polak w barwach akademii Ninjas in Pyjamas

Organizacja Ninjas in Pyjamas ogłosiła za pośrednictwem platformy X spore zmiany w swoim projekcie akademii. Z zespołem Young Ninjas pożegnali się Emil "sL1m3" Stolz oraz Samuel "MahaR" Horáček. Decyzja ta otwiera nowy rozdział dla szwedzkiej organizacji, która postawiła na odświeżenie składu i sprowadzenie międzynarodowych talentów. W ich miejsce do drużyny wskoczyło trzech nowych zawodników: Roman "n0te" Hamze, Joe "joeski" Holmes oraz polski rodzynek – Dawid "tein" Śladkowski. Dla polskiej społeczności to szczególnie istotna informacja, gdyż kolejny nasz reprezentant dostaje szansę rozwoju w strukturach jednej z najbardziej utytułowanych organizacji w historii Counter-Strike'a. Zespół w nowym zestawieniu będzie pracował pod okiem dotychczasowego trenera. Skład Young Ninjas: Gareth "MisteM" Ries Rūdolfs "rud" Osmanis Roman "n0te" Hamze Joe "joeski" Holmes Dawid "tein" Śladkowski Rasmus "Zitte" Johansson (trener)

+2
Tagi:#nip#youngninjas#tein#transfery