Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#m0nesy
d3oo

m0NESY po odejściu NiKo do Falcons chciał transferu do Cloud9. "To był mój wymarzony zespół"

Zdjęcie: ESL

m0NESY po odejściu NiKo do Falcons chciał transferu do Cloud9. "To był mój wymarzony zespół"

m0NESY: Na dwa lub trzy tygodnie przed Majorem w Szanghaju dowiedziałem się, że NiKo odejdzie. Kiedy zaczęliśmy grać razem powiedziałem sobie, że moim celem jest wygranie Majora wraz z nim. Później płakałem, ponieważ myślałem o jego odejściu, ale też dlatego, że odpadliśmy. To był najtrudniejszy moment w mojej karierze. Wtedy byłem też zainteresowany dołączeniem do innego zespołu. To było Cloud9. To był mój wymarzony zespół, ale oczywiście nie mogłem tego zrobić. NiKo: Był sfrustrowany. Nie zdawał sobie sprawy, że organizacja ma taką moc, że może go zablokować. m0NESY: Byłem mimo to bardzo skupiony na grze z G2 i na stworzeniu wspólnej historii, ale gdy minął rok podjąłem inną decyzję. NiKo: Po prostu nie wydawał się już szczęśliwy w G2.

Źródło: ESL
-4
#m0nesy
d3oo

Mało brakowało, a m0NESY porzuciłby CS-a już w młodzieńczych latach. "Z jakiegoś powodu nagle zacząłem lubić grać w Dotę bardziej niż w Counter-Strike'a"

Zdjęcie: BLAST

Mało brakowało, a m0NESY porzuciłby CS-a już w młodzieńczych latach. "Z jakiegoś powodu nagle zacząłem lubić grać w Dotę bardziej niż w Counter-Strike'a"

Oglądanie The International co roku z moim bratem było tradycją. Z jakiegoś powodu nagle zacząłem lubić grać w Dotę bardziej niż w CS-a. Miałem przyjaciela, z którym grałem online. Często graliśmy 1 na 1. Wygrałem z nim raz, drugi, a potem nagle mnie zablokował. Wtedy nie miałem już żadnych znajomych do gry w Dotę, więc zacząłem grać w CS-a z moimi kolegami ze szkoły.

Źródło: ESL
+3
#hexT
d3oo

HexT: Byłem trochę zaskoczony, gdy powiedziano mi, że nie przedłużą ze mną kontraktu

@HexTCSGO

Bezpiecznie jest powiedzieć, że byłem trochę zaskoczony, gdy powiedziano mi, że nie przedłużą ze mną kontraktu na nowy sezon, ale mimo to uwielbiałem grać z chłopakami i byli to jedni z moich ulubionych kolegów z drużyny, z którymi grałem. Jestem teraz wolnym agentem, więc proszę o kontakt z @dvorborg w sprawie wszelkich zapytań.

Safe to say I was a little surprised when I was told I wouldn’t be rejoining them for next season, but nonetheless I loved playing with the guys and they were some of my most favourite teammates to play with. I’m now a free agent so please contact @dvorborg for any inquiries

@M80gg

With the expiration of his contract we want to thank @HexTCSGO for being a part of M80. Thank you for all your contributions, from BLAST London to the Budapest major, it was a hell of a run ❤️ We wish you the best of luck in 2026!

With the expiration of his contract we want to thank @HexTCSGO for being a part of M80. Thank you for all your contributions, from BLAST London to the Budapest major, it was a hell of a run ❤️ We wish you the best of luck in 2026!

1.4K
21
+3
Tagi:#hexT#m80#twitter