Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#olimp
d3oo

olimp: Za nami bardzo intensywne pół roku i mnóstwo rozegranych meczów online. To był ciężki okres, ale wierzę, że od tego momentu może być już tylko lepiej

@olimpxDD

Mega szkoda tego turnieju. Wchodziliśmy na niego w dobrej formie, przepracowaliśmy bardzo ciężki okres razem ze sk1tem i czuliśmy, że możemy powalczyć o naprawdę zajebisty wynik. Wczoraj sami utrudniliśmy sobie życie, robiąc ogromny throw na Echo na Mirage. Dzisiaj po prostu zabrakło wszystkiego, trafiliśmy na lepszą drużynę i musimy to zaakceptować. Za nami bardzo intensywne pół roku i mnóstwo rozegranych meczów online. To był ciężki okres, ale wierzę, że od tego momentu może być już tylko lepiej. Spodziewajcie się jeszcze mocniejszej wersji Walczaków po tym LAN-ie. Widzę też sporo pytań dotyczących naszej przyszłości i organizacji. Mamy kilka propozycji, ale nie chcemy podejmować pochopnych decyzji ani rzucać się na pierwszą “dobrą ofertę”. Czekamy na projekt, który zapewni nam odpowiedni komfort, dobre warunki i możliwość regularnych wyjazdów na LAN-y, bo właśnie tego potrzebujemy najbardziej. Indywidualnie był to dla mnie zdecydowanie najgorszy turniej pod względem strzeleckim. Myślę, że za bardzo skupiłem się na prowadzeniu zespołu z nowym zawodnikiem, przez co ucierpiała moja gra. Nie szukam jednak wymówek - wyciągnę wnioski i wrócę silniejszy jak na każdym poprzednim LANie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali i trzymali za nas kciuki. Przepraszam, że tym razem Was zawiedliśmy. Obiecuję, że wrócimy mocniejsi i jeszcze pokażemy, na co nas stać. ❤️

171
5
+2
#s1mple
TombStone

s1mple skomentował bana od ukraińskiej federacji. "Ich zdanie nic nie znaczy"

@trcsespor

Ukraińska Federacja Esportu poinformowała o zbanowaniu na rok wielu ukraińskich graczy, wśród których znalazł się m.in. s1mple, podając różne powody tej decyzji. Ukarani zawodnicy zostaną pozbawieni wsparcia ze strony federacji i nie będą mogli brać udziału w organizowanych przez nią turniejach. Oto wybrani ukarani gracze oraz powody decyzji: s1mple: za grę w jednym zespole z rosyjskim zawodnikiem electroNicem. zont1x: za grę w barwach Team Spirit, gdzie występują rosyjscy gracze. s1zzi: za grę w przeszłości dla Spirit Academy.

2.5K
43
@s1mpleO

Podwójne standardy dla pozostałych zawodników 😊 Osoby stojące za tą decyzją kompletnie nie rozumieją esportu i nic dla niego nie zrobiły, dlatego ich zdanie nic nie znaczy 🙂‍↔️

5.1K
112
+20
#SuperDraculaN
d3oo

Pary półfinałowe Super DracluaN

+3
#gentlemates
TombStone

Tak Gentle Mates zaprezentowało swój nowy skład CS2

@gentlemates

GENTLE MATES WCHODZI DO COUNTER-STRIKE'a 2! #M8WIN Pierwszy mecz rozegramy jutro o 18:30 na kanale Squeeziego.

GENTLE MATES ARRIVE SUR COUNTER-STRIKE 2 ! #M8WIN On joue notre premier match demain à 18H30 sur la chaîne de Squeezie

14K
2.4K
@gentlemates

Witamy w naszym pierwszym składzie CS2 #M8WIN @MartiinezSa @dav1gCS @AlejandroMopoz @sausolCSGO @alexitownzz Trenerzy : @deLongeMVP @repk3ys

Bienvenue à notre premier roster CS2 #M8WIN 🇪🇸 @MartiinezSa 🇪🇸 @dav1gCS 🇪🇸 @AlejandroMopoz 🇪🇸 @sausolCSGO 🇪🇸 @alexitownzz Coachs : 🇪🇸 @deLongeMVP 🇪🇸 @repk3ys

4.1K
420
-3
Tagi:#gentlemates#m8#transfery#iberiansoul