Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#olimp
d3oo

olimp: Za nami bardzo intensywne pół roku i mnóstwo rozegranych meczów online. To był ciężki okres, ale wierzę, że od tego momentu może być już tylko lepiej

@olimpxDD

Mega szkoda tego turnieju. Wchodziliśmy na niego w dobrej formie, przepracowaliśmy bardzo ciężki okres razem ze sk1tem i czuliśmy, że możemy powalczyć o naprawdę zajebisty wynik. Wczoraj sami utrudniliśmy sobie życie, robiąc ogromny throw na Echo na Mirage. Dzisiaj po prostu zabrakło wszystkiego, trafiliśmy na lepszą drużynę i musimy to zaakceptować. Za nami bardzo intensywne pół roku i mnóstwo rozegranych meczów online. To był ciężki okres, ale wierzę, że od tego momentu może być już tylko lepiej. Spodziewajcie się jeszcze mocniejszej wersji Walczaków po tym LAN-ie. Widzę też sporo pytań dotyczących naszej przyszłości i organizacji. Mamy kilka propozycji, ale nie chcemy podejmować pochopnych decyzji ani rzucać się na pierwszą “dobrą ofertę”. Czekamy na projekt, który zapewni nam odpowiedni komfort, dobre warunki i możliwość regularnych wyjazdów na LAN-y, bo właśnie tego potrzebujemy najbardziej. Indywidualnie był to dla mnie zdecydowanie najgorszy turniej pod względem strzeleckim. Myślę, że za bardzo skupiłem się na prowadzeniu zespołu z nowym zawodnikiem, przez co ucierpiała moja gra. Nie szukam jednak wymówek - wyciągnę wnioski i wrócę silniejszy jak na każdym poprzednim LANie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali i trzymali za nas kciuki. Przepraszam, że tym razem Was zawiedliśmy. Obiecuję, że wrócimy mocniejsi i jeszcze pokażemy, na co nas stać. ❤️

171
5
+2
#s1mple
TombStone

s1mple skomentował bana od ukraińskiej federacji. "Ich zdanie nic nie znaczy"

@trcsespor

Ukraińska Federacja Esportu poinformowała o zbanowaniu na rok wielu ukraińskich graczy, wśród których znalazł się m.in. s1mple, podając różne powody tej decyzji. Ukarani zawodnicy zostaną pozbawieni wsparcia ze strony federacji i nie będą mogli brać udziału w organizowanych przez nią turniejach. Oto wybrani ukarani gracze oraz powody decyzji: s1mple: za grę w jednym zespole z rosyjskim zawodnikiem electroNicem. zont1x: za grę w barwach Team Spirit, gdzie występują rosyjscy gracze. s1zzi: za grę w przeszłości dla Spirit Academy.

2.5K
43
@s1mpleO

Podwójne standardy dla pozostałych zawodników 😊 Osoby stojące za tą decyzją kompletnie nie rozumieją esportu i nic dla niego nie zrobiły, dlatego ich zdanie nic nie znaczy 🙂‍↔️

5.1K
112
+20
#SuperDraculaN
d3oo

Pary półfinałowe Super DracluaN

+3
#gentlemates
TombStone

Wielkie wejście Gentle Mates! Francuska organizacja podpisuje hiszpańską formację

Wielkie wejście Gentle Mates! Francuska organizacja podpisuje hiszpańską formację

Wielkie wejście Gentle Mates! Francuska organizacja podpisuje hiszpańską formację

Po ośmiu miesiącach poszukiwań Iberian Soul w końcu znalazło nową organizację. Hiszpański zespół, który od stycznia funkcjonował bez wsparcia, dołącza do francuskiego Gentle Mates. Dla tej organizacji to początek nowej drogi, ponieważ właśnie otwierają swoją dywizję Counter-Strike’a. Mimo braku wsparcia, drużyna pod wodzą Alejandro „alexa” Masaneta radziła sobie bardzo dobrze, co potwierdzają lipcowe triumfy na Intel epic45 oraz OMEN Roman Imperium Cup. W międzyczasie do zespołu dołączył Antonio „MartinezSa” Martinez, który zastąpił Renato „stadodo” Gonçalvesa i tym samym skompletował w pełni hiszpański skład. Najbliższe tygodnie będą dla zespołu bardzo intensywne. Nowy reprezentant Gentle Mates pojawi się na DraculaN Season 1, a następnie w przyszłym miesiącu weźmie udział w StarLadder StarSeries Fall w Budapeszcie. Skład Gentle Mates: Alejandro „alex” Masanet Alejandro „mopoz” Fernández-Quejo Cano Pere „sausol” Solsona Saumell David „dav1g” Granado Bermudo Antonio „MartinezSa” Martinez Eloy „deLonge” Suárez (trener)

-3
Tagi:#gentlemates#iberiansoul#transfery