Karuzela transferowa mocno namieszała w planach HEROIC
@NER0cs
sprzedaż tN1Ra teraz, a nie latem, spieprzyła sezon HEROIC, nawet jeśli to wina zespołu kupującego z tą klauzulą
mogli mieć xfl0ud-nilo jako duet rotujących wchodząc w nowy sezon i stabilny skład dla TOBIZa do pracy
to i -gr1ks po prostu sprawia wrażenie niechlujnego
selling tN1R now rather than in the summer has screwed with HEROIC's season, even if it's the buying team's fault with that clause
could've had xfl0ud-nilo as the rotator duo entering the new season, and a stable roster for TOBIZ to work with
this and -gr1ks just feels messy