Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#colognemajor
d3oo

FalleN: To smutne, ale jednocześnie cieszę się z sukcesu NiKo. Jest jak Messi wygrywający Mistrzostwa Świata

@TheCSTimes

FalleN po porażce w finale Majora w Kolonii z drużyną Falcons: „Trzeba im oddać zasługi za wygranie tego meczu, zagrali bardzo dobrze. Były to bardzo trudne spotkania. Patrząc bez analizy powtórek, zawsze trafiał się ten kluczowy moment, w którym coś nam uciekało, a nasze szanse na realne wygranie meczu stawały się coraz mniejsze. To smutne, ale jednocześnie cieszę się z sukcesu NiKo. Jest jak Messi wygrywający Mistrzostwa Świata – szczerze mówiąc, jest niesamowity w Counter-Strike’u. To trofeum, na którym najbardziej mu zależało, i udało mu się to w takim stylu... cóż można powiedzieć? Pokonali każdą drużynę, by wygrać ten turniej, zasłużyli na to. Mogę tylko pogratulować. Oczywiście jest mi smutno, że nam się nie udało, ale niezależnie od tego cieszę się z sukcesu NiKo i reszty chłopaków”. (za pośrednictwem @ESLCS x @stunna)

2K
39
+4
#tobiz
TombStone

TOBIZ: Mówią, że to konflikt ról, ale ja postrzegałem to tak, że moglibyśmy dać tN1Rowi role gwiazdy

TOBIZ: Mówią, że to konflikt ról, ale ja postrzegałem to tak, że moglibyśmy dać tN1Rowi role gwiazdy

TOBIZ: Mówią, że to konflikt ról, ale ja postrzegałem to tak, że moglibyśmy dać tN1Rowi role gwiazdy

Nie miałem żadnego wpływu na sprowadzenie gr1ksa. Nie miałem też żadnego wpływu… Zapytano mnie o opinię w sprawie xfl0uda i wprowadzenia nilo. To była wspólna decyzja, zarządu i moja. Jeśli chodzi o konflikt ról, per se, ludzie mówią, że to konflikt ról, ale ja postrzegałem to tak, że moglibyśmy dać tN1Rowi role gwiazdy, ponieważ jest on graczem światowej klasy. Zrozumieliśmy, że on nie czuje się najlepiej w tych rolach, więc szliśmy też na kompromisy, w stylu: „oto twoja pozycja wyjściowa, to tutaj wyobrażam sobie, że będziesz grał naprawdę dobrze”, a potem trochę to zmienialiśmy. Również nilo dostaje kilka swoich pozycji, na których czuje się komfortowo. Teraz ustaliliśmy, że to są pozycje, przy których na ten moment zostajemy, i wszyscy wydają się czuć komfortowo w porównaniu z tym, jak ja to sobie wyobrażałem. To dla mnie nauczka, żeby trochę bardziej włączać w to graczy, pytać, jak chcą grać, ale teraz nie ma już wymówek. Każdy gra na pozycjach, na których chce. Chodzi już tylko o to, by na tym budować.

Źródło: HLTV
+5
Tagi:#tobiz#heroic