Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#coldzera
d3oo

Którzy gracze radzili sobie najlepiej na Cache'u w CS:GO?

@smartbackwards

Cache wraca! Ostatni raz, kiedy grano na niej podczas turnieju rangi MVP, miało to miejsce w maju 2019 roku, na IEM Sydney. Oto 8 najlepszych zawodników pod względem siły ognia – dwóch z pierwszej czwórki wciąż aktywnie rywalizuje na profesjonalnej scenie! Poniżej analiza pierwszej czwórki.

425
8
@smartbackwards

coldzera – dobry we wszystkim. Częściowo dzięki temu, że miał TACO do wymieniania się fragami, ale wygrywał więcej pojedynków, niż oczekiwano, w każdej klasie broni i po obu stronach mapy. Najbardziej imponującym osiągnięciem było wygranie 59% pojedynków karabinowych po stronie atakującej (oczekiwany wskaźnik zwycięstw wynosił 49% przy dużej próbie). RpK – "Le Tank" był bestią na Cache'u i robił to tylko w rundach, które miały znaczenie – zapewnił +40,7 zabójstw powyżej oczekiwań (EEK) z karabinem w ręku i -4,1 z resztą broni (pistolety, SMG). NiKo – Pamiętasz jakiś klip z NiKo z Deagle'em? Bardzo możliwe, że wydarzył się właśnie na tej mapie. Jego historia to wyjątkowa gra z ulepszonymi pistoletami – wygrywał 43% pojedynków z ulepszonym pistoletem w ręku, podczas gdy oczekiwano od niego wygrania zaledwie 33% – co wygenerowało 22 zabójstwa powyżej średniej dla profesjonalisty na Cache'u! Twistzz – jeden z najlepszych graczy pistoletowych na Cache'u. Miał współczynnik K/D 2.0 z Glockiem na mapach w mojej bazie danych, będąc dodatkowo na +5 po stronie broniącej. Ponownie, świetne statystyki z ulepszonymi pistoletami: 40% skuteczności po stronie CT przeciwko karabinom i solidne 3-0 przeciwko AWP (uwaga: byłem zaskoczony, że nie miał jeszcze tatuaży w Liquid, kiedy robiono mu zdjęcie). Zaobserwuj mnie, aby zobaczyć więcej analiz statystycznych z przeszłości! Mam nadzieję, że znajdę czas, aby przyjrzeć się snajperom, temu jak często atakowano każdy z site'ów i dlaczego środek był taki ważny, kto był dobrym "kotwicą"... będzie mnóstwo zabawy, więc jeśli nie zaobserwujesz, ominie Cię to!

34
0
0
#ztr
TombStone

ztr o nastrojach po odpadnięciu w kwalifikacji do Majora: Przez pierwsze 30 minut po meczu było tak, jakby ktoś umarł

ztr o nastrojach po odpadnięciu w kwalifikacji do Majora: Przez pierwsze 30 minut po meczu było tak, jakby ktoś umarł

ztr o nastrojach po odpadnięciu w kwalifikacji do Majora: Przez pierwsze 30 minut po meczu było tak, jakby ktoś umarł

Przez pierwsze 30 minut po meczu było tak, jakby ktoś umarł. Może niektórzy z nas trochę rozmawiali, ale dla większości drużyny panowała całkowita cisza. Ludzie musieli wyjść i trochę dojść do siebie indywidualnie. Ale po kilku godzinach powiedziałbym, że prawie w pełni doszliśmy do siebie. A następnego dnia, przynajmniej na zewnątrz, wszyscy wydawali się – oczywiście nie pogodzeni z tym – ale nie przeżywaliśmy tego aż tak mocno, jakbyśmy potrzebowali tygodnia czy czegoś takiego, żeby dojść do siebie.

Źródło: HLTV
+4
Tagi:#ztr#gamerlegion#iemmelbourne#MRQ