Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#coldzera
d3oo

Którzy gracze radzili sobie najlepiej na Cache'u w CS:GO?

@smartbackwards

Cache wraca! Ostatni raz, kiedy grano na niej podczas turnieju rangi MVP, miało to miejsce w maju 2019 roku, na IEM Sydney. Oto 8 najlepszych zawodników pod względem siły ognia – dwóch z pierwszej czwórki wciąż aktywnie rywalizuje na profesjonalnej scenie! Poniżej analiza pierwszej czwórki.

425
8
@smartbackwards

coldzera – dobry we wszystkim. Częściowo dzięki temu, że miał TACO do wymieniania się fragami, ale wygrywał więcej pojedynków, niż oczekiwano, w każdej klasie broni i po obu stronach mapy. Najbardziej imponującym osiągnięciem było wygranie 59% pojedynków karabinowych po stronie atakującej (oczekiwany wskaźnik zwycięstw wynosił 49% przy dużej próbie). RpK – "Le Tank" był bestią na Cache'u i robił to tylko w rundach, które miały znaczenie – zapewnił +40,7 zabójstw powyżej oczekiwań (EEK) z karabinem w ręku i -4,1 z resztą broni (pistolety, SMG). NiKo – Pamiętasz jakiś klip z NiKo z Deagle'em? Bardzo możliwe, że wydarzył się właśnie na tej mapie. Jego historia to wyjątkowa gra z ulepszonymi pistoletami – wygrywał 43% pojedynków z ulepszonym pistoletem w ręku, podczas gdy oczekiwano od niego wygrania zaledwie 33% – co wygenerowało 22 zabójstwa powyżej średniej dla profesjonalisty na Cache'u! Twistzz – jeden z najlepszych graczy pistoletowych na Cache'u. Miał współczynnik K/D 2.0 z Glockiem na mapach w mojej bazie danych, będąc dodatkowo na +5 po stronie broniącej. Ponownie, świetne statystyki z ulepszonymi pistoletami: 40% skuteczności po stronie CT przeciwko karabinom i solidne 3-0 przeciwko AWP (uwaga: byłem zaskoczony, że nie miał jeszcze tatuaży w Liquid, kiedy robiono mu zdjęcie). Zaobserwuj mnie, aby zobaczyć więcej analiz statystycznych z przeszłości! Mam nadzieję, że znajdę czas, aby przyjrzeć się snajperom, temu jak często atakowano każdy z site'ów i dlaczego środek był taki ważny, kto był dobrym "kotwicą"... będzie mnóstwo zabawy, więc jeśli nie zaobserwujesz, ominie Cię to!

34
0
+1
#loba
TombStone

Loba odpowiada na wpis EliGE'a

@LobanjicaCS

Wiesz, że gra i jej twórcy są naprawdę, naprawdę źli, kiedy ludzie, którzy zapłacili za grę w sieci LAN na NAJLEPSZYCH komputerach, zaczynają płakać. Teraz pomnóż to razy 10, a zobaczysz, jak gra wygląda dla wszystkich innych ludzi. Liczba graczy CS2 to 70% botów, więc nie tak wielu innych ludzi.

You know the game and its devs are really, really bad when the guys PAID to play on LAN with the BEST PCs are starting to cry. Now multiply that x10 and you will see how the game feels for all other people. CS2 player numbers are 70% bots tho, so not so many other people tbh.

@EliGE

Aside from the boost bug, not being able to jump on things, and the fake footsteps thing @swishcs showed, CS2 DESPERATELY needs to fix performance I think it’s completely ridiculous you need a NASA computer to play the game properly. I hope optimization is the #1 priority 🙏

Aside from the boost bug, not being able to jump on things, and the fake footsteps thing @swishcs showed, CS2 DESPERATELY needs to fix performance I think it’s completely ridiculous you need a NASA computer to play the game properly. I hope optimization is the #1 priority 🙏

57
2
+7
Tagi:#loba#elige