Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#betboom
TombStone

KaiR0N- o GamerLegion: To pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku

KaiR0N- o GamerLegion: To pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku

KaiR0N- o GamerLegion: To pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku

To było dla nas w porządku, nie mieliśmy nic przeciwko temu. Ale to pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku. Jeśli jesteś pewny siebie, nie będziesz prosił administracji o wiele rzeczy, to jedyna rzecz. Chcieli tego, więc to dostali, więc jest w porządku. Wszyscy to sprawdzili, nikt z nas nie był temu przeciwny. Mogliby przyjść i sprawdzić nasze komputery, aby zobaczyć, czy nakładka Steama działa, czy nie. Rozumiem, dlaczego poprosili kogoś, aby przyszedł i to zrobił, ponieważ jesteśmy drużyną gospodarzy, załóżmy, że tak, nie wiem, przynajmniej mogą tak myśleć. Nie wiem, skąd się to wzięło, ale zrobiliśmy to, więc było to dla nas w porządku. Zrobili to, co chcieli.

Źródło: HLTV
-2
#eslmp
TombStone

NAJŚMIESZNIEJSZE MOMENTY W HISTORII ESL MP

alt
+2
#staehr
owange

Staehr obudził się zbyt późno i istnieje duża szansa, że nie utrzyma swojego miejsca w składzie

@Bubzkji

Staehr właśnie rozegrał swój najlepszy turniej w CAC z imponującym ratingiem 1,26 (7 map). Ale myślę, że jego rola będzie go kosztować miejsce niezależnie od tego. Jedyny sposób, w jaki mogę zrozumieć nowy skład, to: jabbi - CT Anchor (robił to wcześniej) stavn - rotacja CT BlameF - rotacja CT device - CT AWP Buzz - kotwica CT Mogę się mylić, ale myślę, że wielki event Steehra przyszedł zbyt późno, ponieważ jego ogólny rating w Astralis nadal wynosi 0,99.

Staehr just played his best tournament in CAC with an impressive 1.26 rating (7 maps). But I do think his role will cost him the spot regardless. The only way i make sense of the new roster is: Jabbi - CT Anchor (He did this earlier) Stavn - CT Rotation BlameF - CT Rotation Device - CT AWP Buzz - CT Anchor I could be wrong, but I think Staehr's great event came too late, as his overall is still 0.99 on Astralis.

0
0
+14
Tagi:#staehr#astralis