Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#betboom
TombStone

KaiR0N- o GamerLegion: To pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku

KaiR0N- o GamerLegion: To pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku

KaiR0N- o GamerLegion: To pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku

To było dla nas w porządku, nie mieliśmy nic przeciwko temu. Ale to pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku. Jeśli jesteś pewny siebie, nie będziesz prosił administracji o wiele rzeczy, to jedyna rzecz. Chcieli tego, więc to dostali, więc jest w porządku. Wszyscy to sprawdzili, nikt z nas nie był temu przeciwny. Mogliby przyjść i sprawdzić nasze komputery, aby zobaczyć, czy nakładka Steama działa, czy nie. Rozumiem, dlaczego poprosili kogoś, aby przyszedł i to zrobił, ponieważ jesteśmy drużyną gospodarzy, załóżmy, że tak, nie wiem, przynajmniej mogą tak myśleć. Nie wiem, skąd się to wzięło, ale zrobiliśmy to, więc było to dla nas w porządku. Zrobili to, co chcieli.

Źródło: HLTV
-2
#cadian
TombStone

cadiaN w nowych barwach

+13
#device
szuster

Wypowiedź device'a sprzed tygodnia sugeruje, kto odejdzie z Astralis?

@Bubzkji

device poinformował o tym tydzień temu - na stronie internetowej Astralis "Wiążę duże nadzieje z głównym zespołem, w skład którego wchodzę ja, Christian "Buzz" Andersen i Benjamin "blameF" Bremer, którzy grają razem od prawie roku. Ci faceci stali się jak rodzina i wierzę, że możemy osiągnąć niezwykłe rzeczy w przyszłości". Nie jestem pewien, czy to celowe, czy nie, ale to sformułowanie jest dziwne. Nie twierdzę, że to potwierdza tę plotkę, ale dużo myślałem o tym, co dokładnie oznacza to stwierdzenie.

device said this 1 week ago - on their own website. "I have high hopes for the core team containing me, Christian "Buzz" Andersen and Benjamin "blameF" Bremer—who've been playing together for nearly a year. These guys have become like family, and I believe we can achieve remarkable things in the future" I'm not sure if it's intentional or not, but the wording and framing is odd. I don't say it confirms this rumor, but I did think a lot about what this statement exactly meant.

209
16
+16
Tagi:#device#bubzkji#twitter#astralis