Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#pimp
owange

Pimp pochwalił się swoim top 5 zawodników wszech czasów w CS:GO

@PimpCS2

5 najlepszych graczy CS:GO wszech czasów według mnie; 1. s1mple 🇺🇦 2. ZywOo 🇫🇷 3. NiKo 🇧🇦 4. device 🇩🇰 5. coldzera 🇧🇷 Twoja i dlaczego?

The 5 greatest CSGO players of all time in my book; 1. s1mple 🇺🇦 2. ZywOo 🇫🇷 3. NiKo 🇧🇦 4. Device 🇩🇰 5. Coldzera 🇧🇷 Yours and why?

0
0
+1
Tagi:#pimp#s1mple#zywoo#niko#device#coldzera